| Deliamdelia a întrebat:

Ce simte femeia in timp ce partenerul ejaculeaza in vaginul ei? Cum se simte sperma inauntru?

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ar trebui sa foloseasca prezervativul, mai ales ca ultima stire e ca se transmite covidul 19 si prin sperma!
Simte ceva fierbinte si ud. rapid, datorita mediului, devine lichid si are tendinta sa se scurga, depinde de pozitie, dupa ejaculare.
Cele foarte indragostite, mai stau asa, sa se absoarba.

| alina2k18 a răspuns:

Imi place ca raspund barbatii laughing
Unii dintre voi aveti M in buletin in loc de Fwinking
oUPS EROARE laughing

| Wikky321 a răspuns (pentru alina2k18):

Chiar,de ce raspund doar baietii?

| GoldenZenith a răspuns:

Umed si ciudat. Si cand mergi, curge din vagin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce partener, murdara se simte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Depinde foarte mult de partener, fosta mea prietenă nu își dădea seama aproape niciodată. Bănuiesc că e ceva ce ține mai mult de intelect decât de estetică. Succes!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau poate are o sensibilitate scăzută. happy

| cristimihailov a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu siguranta nu avea la ce...

Răspuns utilizator avertizat
| Justme79 a răspuns:

Acelasi lucru care il simti poti simti si tu ca fata adica placere 'nu se simte in nici un fel doamne cateodata puneti unii dintre voii niste intrebari destul de tampite laughing

| Wikky321 a răspuns:

Nu stiu cum se simte in vagin, dar cred ca aceea fata se simte gravida,

| Wikky321 a răspuns:

I not believe you.

| Deliamdelia explică:

Vorbesti serios sau glumesti?