| Midway a întrebat:

Ce vad fetele la un baiat adica noi baietii ne uitam la fundul, sanii, parul unei fete dar fetele ce vad la un baiat? funda big grin

Răspuns Câştigător
| LadyNaty a răspuns:

Ok,pai nu neaparat sa arate bine mai.Conteaza si sa fie destept.Si sa nu insele in primul rand. Apoi vin si chestiile astea.cu aratatul superb si etc.Eu una.ma uit la el.la fizicul lui,cum arata el in general, comportamentul, atitudinea lui fata de fiecare situatie in parte.si bine conteaza si fizicuuulbatting eyelashesAsa cat de catlaughing.Si in fine.sa fie tandru si dragut.Fiecare fata isi doreste asta.Ca iubitul sa o alinte, sa-i spuna vorbe dulci, sa o iubeasca si sa aiba ochi doar pentru ea.Asta conteaza foarte mult.Deci prima oara unele feterolling on the floor, alea care fac cu mana pe sosea, si nu nu mai alea.mai multe.Se gandesc la.chestia aiaa, a voastraaI don't want to see.Bine stii tuu.straight faceSper ca te-am putut ajutaaaa.Te pup.

7 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

Buna!
La aspectul fizic ma interseaza: freza,ochii etc. (dar nu ma uit dupa patratele, nu ma intere chestia asta). Imi place la un baiat sa se ingrijeasca, sa stie cum sa se imbrace (majoritatea baietilor isi pun un tricou, niste blugi si gata) daca poarta bratara, lant sau cercel e si mai bine love struck (dar nu toate odata) si daca e si skater love struck pffff e perfect love struck

| 7uP112 a răspuns:

Cariciu

| Anndreass a răspuns (pentru 7uP112):

rolling on the floor))))) ai dreptate m-am rupt de rslaughing))))))))) cica cariciu bravo frate esti de-al meu

| DaughterOfaVampire a răspuns:

Ah oh go on simplu. aspectul fizic normal. muschii

| IceScream a răspuns:

Pai eu ca fata ma uit in special cum arat baiatul daca are patratele, freza, culoarea ochilor etc tongue intelegi tu happy, dar mai conteaza si comportamentul...

| b0bytza a răspuns:

Nu e adevarat 100% faza cu muschii,sa ai un corp cat de cat sa stea un tricou binen pe tine, pe la fund am observat ca i-si mai arunca ochii, freza, ochii si sa fie seriosi dar si cu simtul umorului in acelasi timp

| b0bytza a răspuns:

Nu bai,nu trebuie sa ai muschi neaparat,trebuie sa sa fii cat de cat sa stea bine un tricou pe tine,sa fii ingrijit,o freza aranjata, un fund calumea ca am observat ca i-si mai arunca ochii fetele, un pierce.asta face ravagiilaughing,.si gata esti binebig grin