| Roliii a întrebat:

Ceau! Am si eu o mica mare problemuta, eu nu stiu niciodata ce si cum ar trebui sa vorbesc cu o fata, va rog mult sa-mi dati niste sfaturi ce si cum ar trebui sa vb cu el si sa obtin tot ce vreau de la ele.[PLEASE] dau funda pentru cel mai bine raspuns

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Pai e simplu roliii, trebuie sa fii tu insuti si sa fii direct cu ele, fetelor le plac baietii directi care le asculta problemele, si a 2 sa ai un pic de vrajeala sa le spui doar ce vor ele sa auda, mult succes

6 răspunsuri:
| sweetangels a răspuns:

Sa spui lucruri interesante, intreaba-le ce le place, fa-le sa rada, mai faci un compliment, incerci sa fii o prezenta placuta dar atat cat oferi atat primesti inapoi si nu toate sunt fraiere sa le faci 'din vorbe' sau sa pice la vrajelile baietilor. Vezi daca esti capabil sa oferi mai mult decat vorbe-n vant, altfel n-ai cum sa obtii CE VREI TU DE LA ELE (e posibil sa nu poti obtine asta orice ai face/zice).

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Spune glume, fii natural, intra in vorba cu ele si ajuta-le cand ai nevoie.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Spune glume, fii natural, intra in vorba cu ele si ajuta-le cand au nevoie.

| KotoneeOrO a răspuns:

Pai ce ai vrea sa obti? happy

| Roliii explică (pentru KotoneeOrO):

Pai sa obtin si eu un sarut, o relatie, o noapte, ceva acolo... laughing si sa stiu sa o manevrez si sa o abordez cum vreau eu

| KotoneeOrO a răspuns (pentru Roliii):

Aaaaaa,pai fa-o sa rada, sa se acomodeze prima data cu tine iar dupa aceea cand nu se asteapta, saruta-o. happy si sa fi calm cu fetele sa nu strigi prea tare... si aparao