| AlinushAlinusha a întrebat:

Cine ştie metode de mărirea sânilor, fundului, sold
fără operaţi (doar exerciţii)
este normal ca la vârsta de 14 ani să ai sâni micuţi? adică nu aşa : (.)
ei sunt aşa : (o o), şi altele la vârsta mea au sanii foarte mari ( O O )
este aceeasta o cauză de îngrijorare? despre sanii?
fund, şi şolduri menţionez că nu îi am mici, mici, sunt rotunzi cum s-ar zice în " în formă de măr ", nu mă grăbesc pentru creştere
dar nu ştiu mi se pare ciudat altele la vârsta mea sunt deja zici
că am 20 - 24 de ani şi ii au mari, sau ele cumva fac sex?!?! ca să se mărească sanii? dau fundă la cele mai bune sfaturi şi vot
mulţumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| T4ny4 a răspuns:

Pentru dezvoltarea sanilor e f bun inotul.De 2-3 ori pe saptamana.Seara salate, multe verdeturi (marar, patrunjel) Pentru fund jogging.Dar soldurile deja tin de structura osoasa.

5 răspunsuri:
| Barbiiiiee a răspuns:

Nu dragutsa.fiecare cu dezvoltarea eitongue eu daca am tate mari si fundul la fel nu inseamna ca am o viata sexuala f activa sau cumva ca mi-am inceput viata sexualalaughing. incearca sa nu judeci dupa aceste criterii.tongue

| uNNe a răspuns:

Pai sunt a 9 si am cateva fete cu sani mari cateva cu sanii mici deci e normal te vei dezvolta tu happy

| AlinushAlinusha explică (pentru uNNe):

Ma dezvolt mai greu înseamnă şi la înăţime...
din câte observ :d

mersi mult fetelor pentru sfaturi din păcate trebuie să

aleg un răspuns câştigător sad vă mai aştept puupici :*

| DannielZMF a răspuns:

Sa iti zic cv?
unora baieti le plac fetele cu sanii mici.
de exemplu mie. daca ii ai meri la batranete se lasaaa.winking

| OaNaツ a răspuns:

Porti cumva sutien? daca da poate asta e problema