| Fantasy_5183 a întrebat:

Cred ca m`am indragostit de colegul meu... nu stiu cum s`a intamplat fix acum cand se termina scoala crying. Si nu o s`l mai vad ca el pleaca toata vacanta la tara si la liceu nu o sa ne intalnim ca mergem la licee diferite. Totusi, nu stiu ce sa fac. Ma sfatuiti si pe mine? Mai avem cateva zile de scoala si peste cateva zile e si banchetu. Oare ce sa fac?crying
Multumesc!

8 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

Pai incerca sa vorbesti din ce in ce mai mult cu el. bafta

| 教皇 a răspuns:

Arata-i ca il iubesti, vezi ca baiatul sa nu fie ''sabie ca doua taisuri''!

| anonul a răspuns:

Frateeeee, spune-i si gata (daca el nu simte acelasi lucru... poti sa-l uiti), iar daca da, poate atunci va puteti vedea in afara scolii si in vacanta, iar cand liceul incepe va puteti vedea in afara liceuluiwinking succes :X

| HamsteRitaRiRi a răspuns:

Zii ca il iubesti si rogal sa poarte legatura cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa-i spui adevaratele tale sentimente... poate o sa gasiti voi vreo sansa...chiar daca va duceti la licee diferite asta nu inseamna ca o sa fiti si in orase diferite.sigur si doar nu o sa stea toata vacanta la tara. facem si voi ceva sa incercati sa stati cat mai mult impreunawinking

| AlySsaRullZz9587 a răspuns:

Cere i numarul de tel si yahoo:X

| MyWorld_3032 a răspuns:

Eu as zice sa ii spui sentimentele tale pentru ca nu sti ce se poate intampla maine.mai bine ii spui acum cat mai ai ocazia pana nu se termina scoala deoarece poate nu va mai vedeti asa de des ca inainte.

| Fantasy_5183 explică:

Apropo. eu ma inteleg foarte bine cu el suntem foarte apropiati el vine mereu la mine si ma ia in brate si ma liguseste dar. nu stiu daca simte ceva pentru mine.