| TrollingFace a întrebat:

Credeti ca fetelor le place sa li se dea palme pe fundulet adica sunt clasa a 7 sunt baiat si am 13 ani si am ciupito pe sefa clasei si a spus ca ma spune la diriginta da se rosise la fata si zambea. Si cand o ghidilam ii placea.

Răspuns Câştigător
| IustinaSiAtat a răspuns:

laughing eu zic ca ii place dar nu vrea sa recunoasaoh go on

fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Nu cred ca ii place gestul in sine, cred ca ii place ca i se acorda atentie
Pace!

| ComatoseWine a răspuns:

In mod normal nu le place si e de inteles.Le face sa se simta prost si nerespectate.Eu nu am obiceiul asta decat cu fatelor pe care le cunosc si le place astasmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca baiatul chiar o place pe fata, si eu am fost ca si el anul trecut, imi placea o fata eu n-am stiut sa imi exprim sentimentele asa ca tot o loveam, dar consider ca nu e corect ce face, fetele trebuie tratate cu respect, daca o place ar trebui sa se comporte frumos cu ea si sai spuna adevarul.