| elasexygagica a întrebat:

Credeti ca numele Clementa Postelnicu si Gheorghe Sacristie se potrivesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact cu se potriveste dreapta ta in buzunarul meu spartwinking

9 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

rolling on the floorai pb grave asta conteazaraised eyebrowshello'uuu trezeste'te nu asta cont

bafta

| GTFORetard a răspuns:

Ce legatura au numele cu compatibilitatea a2-a persoane?
Astept raspuns...

| Catalin91 a răspuns:

Mda o intrebare cam aiurea dar na, intr-o relatie nu conteaza numele conteaza iubirea dintre acele 2 persoane ce reaba are numele intr-o relatie?happy e o intrebare total prosteasca

| Alisa a răspuns:

Mai mult ca perfect... poti sa fii sigura de asta! Aceste doua nume se potrivesc de minune, aduc multe beneficii relatiei, mai ales sexul, exact cum iti place.winking

Pf...Bafta! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De loc naspa yyyyyyyyyyaaaaaaaaaaaaakkkkkkkccccchhhhh...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se potrivesc pe piatra de mormant probabil langa fii lor Vasile Mantuiala si Veronica Cucuiete

Răspuns utilizator avertizat
| NickiMinaj a răspuns:

day dreaming sunt facuti sa fie impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te cheme dupa aia Clementa Sacristie...nashpa.