| elisa103000 a întrebat:

Credetii ca daca imi plac barbati maturi ar trebui sa imi aleg cu grija viitorul iubit? Chiar si la 14 ani sunt pot spune " o femeie " senzuala si sexy.
(oata am primit varsta de 18 ani laughing ) si sunt foarte frumoasa pot spune. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Iti alegi cu grija viitorul iubit indiferent de varsta.
La 14 ani ar trebui sa alegi scoala si sa lasi iubitul pe mai tarziu. Ar fi bine sa nu iti incepi viata sexuala inainte de 17-18 ani chiar daca ti se pare ca ai fi pregatita.

6 răspunsuri:
| love96 a răspuns:

La 14 ani deja te consideri femeie? Si ești si foarte modesta vad... Ar trebui sa te gândește la școala si la viitorul tau nu la ce bărbați te atrag având in vedere ca ești o copila încă. Pana sa te gândești la viitorul iubit fii sigura ca o sa ai viitorul profesional asigurat si ca peste 10 ani nu o sa stai la un colț de strada cu iubitul tau care probabil o sa fie pensionar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La 14 ani este o femeie? lol

senzuala si sexy?

esti un copil si vezi ti de copilaria ta.

| grab a răspuns:

Ar trebui sa ne arati si noua o poza sa te credem ca esti ce zici.
si, da, atentie cu barbatii mai mari ca sunt foarte buni manipulatori si frangatori de inimi de domnite naive sau tinere.

| Xpressurself a răspuns:

Sa inveti, incepe o perioada in viata ta cand te dezvolti hormonal. nu cred ca esti asa matura cum spui tu ci doar iti imaginezi, posibil datorita unor filme care te-au influentat. si baietii de varsta ta sunt maturi daca te uiti atent in jur. cei de 30 de ani te vor folosi si cu siguranta nu vei fii fericita

| Xpressurself a răspuns:

Cei cu adevarat maturi nu se vor uita la asa ceva. vrei sa bagi in inchisoare pe cineva? esti minora si legea e lege

| AndreeaCaramlau a răspuns:

Te crezi prea ''tare''nu crezi? Eu cred ca esti de fapt cam frustratawinking