| biencutza17 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sărut? :*
Vreau o poveste de dragoste...

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Am rămas cu sechele.
Eram într-a 3-a iar o tipă era obsedată de mine. Nu știu ce a făcut că s-a mutat cu mine în bancă. Venea pe scaunul meu, mă atingea, se apropia de mine, iar eu eram efectiv traumatizat, nu știam ce naiba se întâmplă.
Într-o zi m-a sărutat pur și simplu. Eram mort, n-am reacționat vreo 20 de minute.
Ironia sorții e că după 9 ani, arată foarte bine, dar i-a trecut obsesia pentru mine.
Păcat.

| peperonies a răspuns:

A fost odata sfarsit.

| Lawliet14 a răspuns:

Putea fi mai bun! N-a fost cu persoana potrivita dar nici cu una nepotrivita sincer sa fiu. Bine ca nu i l-am oferit macar unei nenorocite daca nu am putut cu cea mai importanta persoana pentru mine dinafara familiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul si ultimul meu sarut va fi cu mama mea.

| ijuuuuuuu a răspuns:

După câteva zile de priviri rușioase, a venit la mine și m-a invitat la o plimbare în parc. Am mers, am vorbit. Și când urma să mă ducă acasă, m-a luat de mână. În timp ce mergeam, s-a oprit și spontan m-a sărutat. happy