| barbelilayt a întrebat:

Cum as putea face pipi in timpul actului sexual? Fiind fata

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La ce te ar ajuta sa faci asa ceva? Nu esti animal esti om, animalele se caca si se pisa peste tot, tu esti om si trebuie sa gîndesti ce faci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti s-a intamplat de asa multe ori incat ai nevoie de un plan pe viitor?

| Simpatic a răspuns:

Ceri un time out!

| Violleta2022 a răspuns:

De ce, intre partide nu ai timp sa mergi la wc?

| mihai69 a răspuns:

Bei vreo 4 beri înainte.

| dullcat a răspuns:

Daca nu ai curaj sa-i spui despre o nevoie atat de simpla, poate nu ar trebui sa faceti sex? Actul sexual e intr-un procent enorm si despre comunicare, nu numai distractie si placere.

Si in mod normal te duci sa urinezi inainte de sex, apoi obligatoriu dupa, mai ales tu ca femeie, daca tii la sanatatea ta.

| VoidEternal a răspuns (pentru dullcat):

Intrebarea a fost pusa cu referire la un fetish, nu la o nevoie fiziologica.

De catre un troll, desigur.

| dullcat a răspuns (pentru VoidEternal):

Aa, right. laughing

| dullcat a răspuns:

Neaparat de citit, pentru a va fi bine pe viitor:

https://www.doc.ro/......tul-sexual

https://www.moldova.org/......-dupa-sex/

| Hyperion7 a răspuns:

Are fetișuri ciudate... observ.
Pur și simplu îți dai drumul laughing

| FreddieM a răspuns:

Mergi la baie, ridici capacul, te așezi pe buda și ii dai drumul.
Fundă?
Cheers