| monica_6956 a întrebat:

Cum sa fac un baiat care s-a despartit de mine sa ma doreasca din nou? vorbe, fapte... va rog dati-mi un sfat!:*

4 răspunsuri:
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Si eu ma confrunt cu acelasi gen de situatie...si chiar nu stiu ce ar trebui sa fac, ce sa-i spun, cum sa ma comport pe langa el. Trebuie sa imi spui in primul rand motivul despartirii, pentru ca este foarte important. (Poti sa raspunzi tot pe pagina cu raspunsuri)
Astept raspuns pentru ca chiar ma intereseaza problema ta, care e aceeasi cu a mea.crying

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Ah...asta inseamna ceva... faptul ca iti spune ca este dezorientat este doar o scuza in fata ta ca sa-ti spuna ca nu mai are chef sa fie de tine...eu asta cred. Daca intr-adevar ar da motive ca ii pare rau, poate ar mai merita o sansa. Dar altfel, tu nu ai de ce sa-ti ceri scuze! El sa-si ceara scuze! El a fost cel care te-a tradat si te-a facut sa suferi. In dragoste si razboi din pacate totul este permis si stii ca dragostea cu sila nu se poate. Tine cont de aceste 2 lucruri. Dupa ce a facut, daca sa presupunem ca v-ati impaca, exista clasica posibilitate ca el sa te insele oricand. Tu ar fi trebuit sa-ti fi pierdut deja incredere in el! Gandeste-te bine, analizeaza tot ce ti-a facut si apoi gandeste-te la concluzii. Noi nu putem hotari pentru tine pe TPU, dar te putem sfatuiwinking

| 20girl a răspuns:

Monica, prima data convinge-te ca il iubesti cu adevarat sau chiar tii la el.
cati ani ai? daca nu ai o varsta asa cam 19-22-24 ani nu stiu ce sa zic, nu ai de ce sa-ti bati capuwinking
sau te-ai gandit daca el te merita macar? din moment ce ai zis ca el s-a despartit de tinewinking

mai gandeste-te, baieti sunt destui
si pana la urma sunt sigura ca vei gasi unu care sa te merite.
ai grija pe viitor si fii atenta.
bafta

| monica_6956 explică:

Motivul despartirii a fost ca s-a sarutat cu o alta fata... si a zis ca este dezorientat si ca vrea o pauza... stiu ca nu ar mai merita sa ma uit la el, dar eu inca il doresc.