| anonim_4396 a întrebat:

Cum cucereste o fata un baiat cel mai usor?

Răspuns Câştigător
| blabla a răspuns:

Parerea mea este ac trebuie sa fii tu insati, naturala, vesela... un pont ar fi acela de a te imprieteni cu prietenii lui, zambeste dulce si fii mereu amabila!

19 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Tu vrei sa cuceresti pentru o relatie trainica cu tine sau ai pus pariu cu cineva Cine cucereste cei mai multi baieti in cel mai scurt timp? Daca e prina, cu tact, perseverenta si intelepciune. Daca e pentru a doua - nu iţi spun, sâc!

| otypa a răspuns:

Daca il respecti si il sustii in tot ceea ce face,, gata l-ai cucerit...succes la baiatul pe care vrei sa-l cuceresti

| kh1ss a răspuns:

...depinde de fata...depinde de baiat...

| ancootza a răspuns:

Depinde, baietiilor le plac fetele cu un aspect fizic forte fain ca sa o cuceresti trebuie sa o inviti la suc sau pur si simplu lasi de la u iar la o fata ca sa cucereasca un baiat trebuie sa aiba un corp foarte misto!

| Adorable3 a răspuns:

Pai.trebuie sa fii tu.sa ii dai priviri dulci.sa ii dai de intzeles ca iti place de el...smugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te uiti in ochii lui si il :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa cuceresc baiatul visurilor mele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se uita mereu la mine si eu la fel fac. dar nu stiu daca o face findca i plac sau pentru ca ma uit si eu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum imi dau seama daca ma place?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.noifetele.ro/yourmind/hismind1.php... intra aici... sper ca iti va fi de folos;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi te dai la el, ii zambesti vorbesti fff frumos cu el ii ceri nr de tel il apelezi sau daca e nevoie ii trimiti un sms

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, niste priviri "inflacarate" si cu un zambet stralucitor cred ca i-ai putea capta atentia. Apoi ai putea intra in vorba cu el si de acolo in colo depinde de ce zici si cum zici.Important e sa fi naturala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand fi tu insati nu incerca sa fi o fata model incearca sa fi imbracata frumos machiata si sa mergi precum o felina sa nu dai din fund fortat ca baietii isi dau seama dai nr de tel dar nu -l cere pe al lui nu te saruta de la prima intalnire cu el pentru ca la a 2 a intalnire va veni sigur pentru sarutul ala noroc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deea -parerea mea este ca o ata sa cucereasca un baiat este sa se aranjeze putin dar pe langa asta sa fii si u naturala sa zambesti cu zambetul tau adorabil sa fii tu insati sa nu te pierzi si sa fii fitoasa fii tu insati sa fii si putin macar sexy toti baietii adora acest lucru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O floare intot deauna face minuni
\

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin a se apropia cit mai mult de el, ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Totul... dar totul e de aparenta. asta e tristul adevarsad

| molly a răspuns:

Ca sa cuceresti un tip, invata sa gandesti ca el. In zilele noastre, baietii
sunt atrasi de fetele mai baietoase, mai vioaie, mai pline de viata.

Pontul 1: Da-i numarul tau de telefon, dar nu-l cere pe-a lui.
Daca te place, o sa te sune el. In plus daca faci pe inaccesibila, o sa
adaugi doza aceea de mister de care e nevoie ca sa-l vezi la picioarele
tale.

Pontul 2: Pune-te pe tine pe primul loc!
Baietilor le plac fetelor care se preocupa de ele, care se descurca la
scoala fara sa fie insa tocilare. Baietilor le plac fetele increzatoare,
puternice. La fel fac si ei, se preocupa de propria persoana mai presus de
orice. Plateste-le cu aceeasi moneda si o sa vezi ca vei obtine rezultate.Nu
e bine sa lasi prea mult de la tine, pentru ca vei avea de pierdut. Be wise,
girl!

Pontul 3: Niciodata, dar niciodata, nu te lasa sarutata la prima vedere!
Poate ti se va parea surprinzator si greu de facut, dar in felul asta te
asiguri ca te va suna ca sa te cheme la o a doua intalnire. Isi va dori sa
obtina sarutul ala cu orice pret!

| getutza a răspuns:

Nu stiu daca trebuie sa il "cuceresti" neaparat... Iti place mult? Sa nu ti se puna "pata" si sa-si ia el "nasul la purtare"... Indiferent cat de mult ti-ar place un baiat... TU esti cea mai importanta in VIATA TA. Fii tu insati, joaca bine cartile...ai atitudine si aplica ignoranta atunci cand trebuie (chiar daca te doare sufletul)... Stapana pe tine, amuzanta, dulcica, eleganta si ferma... frumos cu zambetul pe buze... vei obtine chiar mai mult decat ai sperat. Nu uita ca ai familie si prieteni care nu trebuie neglijati...ai programul tau...sau TI-L facilaughing Si baietilor le plac fetele istete care isi mentin parerea... Lasa-i impresia ca el este "conducator"... tu ai grija de restulhappy Si lasa totul sa vina de la sine...cu rabdare...asteapta sa-l cunosti bine, lasa-i timp sa te cunoasca...sa n-ai surprize neplacute mai tarziu... Si eu am invatat ceva in timp... sa-i tratez pe oameni exact asa cum ma trateaza... :*