| FoundYouLover a întrebat:

Cum se cucereste un baiat rau?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu tact, tehnica si inteligenta.
Te-ai intrebat, insa, daca merita?

| CoquineNoire a răspuns:

Depinde ce intelegi prin baiat rau.
si depinde si de gusturile sale, sunt baieti rai, care prefera fetele cuminti/timide, opusul lor, si altii care prefera fetele mai rebele, mai vulgare, mai libertine.

| neutrino a răspuns:

O "femeie" intotdeauna stie sa cucereasca un baiat rau, dar "bun". Daca nu, nu are ce cauta pe aceasta sectiune.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Prin aspect fizic, esti femeie si inca nu ai inteles ca asta e arma ta? aranjeazate, macheazate altfel decat o faci de obicei, asa ii atragi atentia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana si cel mai rau baiat cedeaza cand ai bani deci joaca la loto.

| Madayna a răspuns:

In general baietilor rai le plac fetele cuminti pentru ca ii mai pondereaza dar din pacate exista cazuri in care baiatul isi bate joc de fata sau cand fata ii pune capac.

Răspuns utilizator avertizat
| Fineas666 a răspuns:

Eu zic sa termini cu prostile...

| ByCats a răspuns:

Fi tu insati

| broscuta111 a răspuns:

Tu sa fii cuminte happy

| tazzulici a răspuns:

Raspunsul tau nu o sa-l gasesti aici...