| portocala225 a întrebat:

Cum se cucereste un >baiat?: laughing)

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Parerea mea este ac trebuie sa fii tu insati,naturala, vesela...un pont ar fi acela de a te imprieteni cu prietenii lui, zambeste dulce si fii mereu amabila!

3 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Cu felul tau de a fii si cu frumusete:-p

| Bratzz a răspuns:

E usor happy. Stai de vorba cu el. Fa-l sa rada, asculta-l, da-te cu acelasi parfum de fiecare data, asculta melodii cand esti in preajma lui, astfel el cand va simti parfumul (chiar si la altcineva ) si cand va auzi melodiile pe care le asculti in alta parte isi va aduce aminte de tine. bafta Ciuuuuuuus :*