| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cucereste un baiat?

21 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Cu talentwinking

mlm
| mlm a răspuns:

Prin simplitatea ta, buna vointa si modestie.

| Sara a răspuns:

Unii baieti adora fetele cuminti. cele care nu devin obsedate de ei in 2 zile. nu spune te iubesc dupa prima intalnire. fetele cu capul pe umeri care stiu ce vor de la viata, fara pic de vulgaritate in ele. daca ai intalni genul asta de baiat de poti considera fericita, caci el te va face cu adevarat sa te simtit o printzesa plapanda si firava asa cum este personalitatea unei fete. exista din nefericire si barbati pe care ii poti cuceri printr-ul comportament nu ft placut.

| jani a răspuns:

E simplu...il lasi pe el sa te cucereasca...

| tukhey23 a răspuns:

Nu ma simt bine fiind baiat, dar cred ca pot sa te ajut.Fii indiferent si va veni ingenunchi la tine. happy

| NimeniCuActe a răspuns:

Simplu. Iti strangi o ceata de fete... si mergeti la "cucerit"... parerea mea

Răspuns utilizator avertizat
| anarchy a răspuns:

Un baiat nu se cucerreste asa de greu parerea mea dar depinde de persoana pentru ca nu fiecare persoana e la fel si nu te-as putea ajuta la aceasta intrebare sad imi pare rau incearca si tu sa-i faci un cadou nu foarte scump dar semnificativ sper sa te ajute cu ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa fii cat poti de naturala...nu iti da prea multe aere, incearca sa fii comunicativa, sa nu il minti de la prima intalnire si totul va fi superr okywinking

Ast.vesti de la tine! Te pup si succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi sincera si arata-i intodeauna ce simti pentru el, fara minciuni pentru a nu a avea la urma niciunul regrete, ascultandu-l si nicidecum nereprosandui nimic din ce face, iarta si iubeste si traieste iubindsi vei fi iubit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un baiat se cucereste greu dar el te cucereste repede

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta tocmai vreau sa aflusad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un baiat nu se cucereste asa usor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu... ii zambesti in prima zi iar daca iti zambeste si el insemna ca ai sanse iar daca nu daca te vrea iti vazambi chiar el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe un baiat ca sal cuceresti trebuie sa ai multa rabdare si sal asculti pe de o parte sa vazi daca vrea sa fie cu tine da sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite cum fac eu.si imi merge de fiecare data:1incerc ca fiu misterioasa. 2nu ma dau in spectacol ca sa ii atrag atentia. 3incerc sa fiu cat mai pe placul lui. 4ma apropii de el usor, usor.si pe urma vine de la sine dar asta, cu timpul 2-3 zile.ai sa vezi ca am dreptate:* pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu trebuie sa treci prin fata lui pta a te vedea cat de frumoasa esti si apoi vei veda totul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din punctul meu de vedere, un baiat se cucereste astfel:Ca sa te observe si sa-ti faca loc in inima lui, nu ar trebui sa-l refuzi nici odata; fii tu insati si exprimati modestia; daruieste-i un cadou de 14 februarie (ziua indragostitilor); cand crezi ca e momentul potrivit, spune-i ce ai pe inima cu referinta la sentimentele tale fata de el. Daca nu te ajuta aceste sfaturi, este un baiat foarte dificil!

| mad a răspuns:

Important e sa-i zambesti foarte mult...si el o sa faca restul. Daca e natarau...arata-i cat de buna poti fi si "oftica"-l...

| cosmina_7159 a răspuns:

Fii tu insati. Nu incerca sa arati ceea ce nu poti sa faci.si acordai multa atentie. Succes

| minodorik a răspuns:

Tot aia as vrea sa fac si eutongue:p