| larisa_4310 a întrebat:

Cum sa cuceresti un baiat?

Răspuns Câştigător
| Seline a răspuns:

Depinde ce fel de caracter are.
Daca e increzut, popular, genul dupa care mor toate, fii indiferenta, joaca-te cand calda, cand rece.
Daca e de treaba, prietenos, tachineaza-l, zambeste-i, fa-l sa rada.

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Arata-te disponibilahee hee Merge la toti... daca arati binelaughing

| dydy22 a răspuns:

Ce intrebare prosteasca scuze ca iti spun dar daca nu sti sa cuceresti un barbat pai mai departe ce o sa faci, o intrebare pentru tine cati ani ai?

| buldog a răspuns:

Depinde de genul baiatului...Cu baiatul sensibil care nu are o viata bazata pe principiul materialismului, arata-i cat esti de sensibila, de fragila, de firava. Daca baiatul este ingamfat si indiferent... atragel spre tine cu un comportament asimilar la inceput, apoi revino la nr 1big grin

| duDu_8774 a răspuns:

Pt inceput :1. Vb cu el, baga-l in seama, intreaba-l anumite lucruri de unde sa reiasa ca il place.2.Fi naturala, nu fi fitoasa(parerea mea nu suport fetele cu fite)atragei atentia, zambestei, eventual invita-l in oras, la 1 suc, ceva... vb cu el la telefon sms mess ff mult,:X:X cam asa big grin.
Mult succes big grin

| adi a răspuns:

Poarta-te frumos cu el si fa-l sa rada!

| diablo4life a răspuns:

Pai stai pe langa el... ii tragi niste priviri de alea. feminine... care sunt profunzatoare vorbesti cu el.mai multe

| FetitzzaAlintatha a răspuns:

Poi uite. poti cuceri un baiat prin farmecul tau. cucereste-l devil cand se da la o fata si apoi vine la tine. stai suparata el o sa-si dea seama ca a gresit si va face tot posibilul sa isi ceara scuze.winking:X Cand ai posibilitatea m-ai i-al in brate. razi la glumele lui oricat de jalnice ar fi. ai incredere in sfatul meuwinking multi mi l-au urmatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea asta a mai fost pusa de nu stiu cate ori. poti da cautare acolo sus, si voila.si ca sa ti raspund la intrebare, fii naturala. tu insuti.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai am de invatat... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu daca cineva iti va da un raspuns concret pentru ca barbatii sint impartiti in categorii... unor le place sa le vb dulce, sa-i alinti...altii sa fii mai rea cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai date pe langa el si vb frumos