| alexalexalexadra a întrebat:

Cum definiti relatia perfecta? care ar dura o viata?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu exista relatie perfecta si daca vrei ca o relatie sa dureze o viata, unul din voi trebuie sa fie mai lasator, vorba aia... unde intr-o casa sunt doi cocosi, inchipuie-ti ce se intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste la prima vedere. funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O relatie in care va completati unul pe altul.

Răspuns utilizator avertizat
| nico097 a răspuns:

In primul rand daca te intelegi de la inceput si lasati unul de la altul merge totul de la sine eu sunt impreuna cu prietenul meu de 6 ani si nu i-am dat niciodata motiv sa dea in mine sau sa se supere pe mine ne intelegem din priviri nu este nevoie sa imi atraga atentia cand gresesc ca imi dau seama singura.Relatie perfecta nu exista dar sa dureze toata viata trebuie sa stii cum sa incepi.

| Camelisa a răspuns (pentru nico097):

Superb,mult inainte!

| nico097 a răspuns (pentru Camelisa):

Mersi sper ca toata lumea sa aiba norocul meu.

| Alishia a răspuns:

Sa nu ma minta si sa-mi respecte si accepte nebuniile si tabieturile, in rest totu vine de la sine.

| ChuckNorris42 a răspuns:

Inexistenta

| AllyutSsa a răspuns:

O relatie perfecta nu poate fi definita in cuvinte..este atat de puternica incat si o privire din partea unuia catre celalat inseamna un "te iubesc", iar ei trebuie sa se completeze unul pe celalat din multe puncte de vedere happy

| ashtray a răspuns:

Incredere in persoana pereche si mult, mult dialog intre voi!