| 654321 a întrebat:

Cum este sa faci dragoste pentru prima data, te doare?

Răspuns Câştigător
| Lexi a răspuns:

Pffff! ...doare ca naiba:O...adica eu l-am impins din pat si a trebuit sa continuam peste 2 zile... Iar in ceea ce priveste iubirea.cred ca abia atunci se intensifica sentimentele.
Sa te gandesti bine cand incepi.sa stii sigur ca motivul este cel potrivit(si persoana bineinteles)... Din pacate eu, desi aveam 17 ani jum...nu eram pregatita, am facut-o din curiozitate. Trebuie totusi sa mentionez ca eram deja un an impreuna a. s.(ante sextongue) si inca 2 p. s.(post sex)batting eyelashes.
Stiu, te cred ca inainte de a o face te gandesti mult timp la asta, e o decizie foarte importanta! .trebuie sa fie momentul, sa fii sigura ca stii tot ce trebuie sa stii, dar mai important decat orice e sa fie cu cine merita.pentru ca e ~once in a life time~. odata iti daruiesti virginitatea si iti vei aminti tot restul vietii momentul...so do it right\m/. Stiu ce ceea ce urmeaza sa spun va suna ciudat:b, dar nah.risc...peste nu stiu cati ani, cand vei privi inapoi, chiloteii din seara aceea si notitele pe care le-ai luat inainte si dupa... vor parea sfintesmug...thumbs up

129 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata de 17 ani ( pentru ca esti anonima laughing ). nu conteaza la ce varsta iti incepi viata sexuala. cum s-a mentionat si mai sus tot ceea ce conteaza e sa simti ca iti doresti cu adevarat lucrul acesta, sa ai langa tine persoana potrivita, sa fii convinsa ca merita lucrul acesta si cel mai important sa fii tu pregatita emotional. Restul vine de la sine. Lasa-te purtata de val, nu te gandi tot timpul " wai, o sa doara :-s ". O sa doara un pic, poate mai mult in functie de organism. Dar asta depinde si de el. Trebuie sa te ia frumos, usor, iar tu sa fi foarte exicitata. Bafta :*

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt luminita, am 19 ani eu cu prietenul meu suntem impreuna de 3 ani, prima data am facut sex la el acasa chiar in ziua cind am implinit 18 ani, parintii lui nu erau acasa si noi ne-am culcat si intr-un moment dat el a sarit deasupra mea si a spus ca ma iubeste mult si ca il innebunesc si nu mai poate rabda...eu m-am ashteptat la asta ca odata si odata a sa se intimple. dar sincer eu vroiam si am facut-o la inceput nu era dureros deloc chiar imi placea ell era foarte atent cu mine si in momentul penetrarii el m-a strins in brate si nu am putut sa fac nimic numai decit sa strig de durere mi-a dat drumnul peste citeva minute dar nu prea a fost dureros, totusi a meritat sa fie, mie mi-a placut nu atit sex-ul cit felul cum s-a purtat cu mine, sincer nu m-am ashteptat, dar asa ce pot sa-ti spun ca nu doare mereu depinde mult de partenerul tau, bafta si mult curaj.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, am 16 ani si inca sunt virgina.Prietenul meu are 17, suntem de 1 an impreuna.De ceva vreme mi-a propus sa o facem pentru prima data... mi`e sincer mie cam frica, imi pun multe intrebari una dintre ele e daca se sparge prezervativul si raman insarcinata [ doamne fereste ] daca scapa in mine. nu stiu ce sa fac, am mai incercat pana acum dar m-a durut si ne-am oprit. Acum vrem sa incercam din nou... spuneti-mi ce sa fac
ast sfaturile voastre...va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt cu un baiat de cateva lunio si inca nu am facut'o da ne gandim la asta, mie una imi e frica el nu vrea sa foloseasca prezervativ ca zice ca nu mai este excitant! daca raman insarcianta?sadsi eu nu stiu ce pastile sa iau sa nu raman... ajutati-ma va rogsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama laughing...is si eu virgina nu ma sperie durerea. numa ca contextu ma demoralizeaza de tot, in fine ...acum serios vb inainte de dragoste si toate cacaturile astea sa fiti informate cu riscurile posibile pentru ca o penetrare brutala poate duce la necaz marewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenul meu mi-a spus ca vrea sa o facem daca sunt si eu de acord. i-am scus ca sunt dar imi este foarte frica si nu stiu ce sa fac imi puteti da un sfat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu,. poate ca nu o sa ma ascultati dar luati cu bagare de seama odata ce te-ai impusn o sati placa si o sa vrei sa o faci again again and again, asa ca mai bini controleazate, si nu ceda asa usorr tine minteATUNCI CAND UN BAIAT SE DA LA TINE U PROBEAZAL, mai intai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt alex am 15 ani si prietenul meu mi-a propus da nu o sa fac asa ceva eu o sa raman virgina ca mie frikaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti pros te minunat eu is baiat le *** cu placere (nici in pULA nu ma doare ca le ***. da mno daca te doare tipa ce sa zic eu laughing oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doare dar nu exagerat.acum depinde si de el. daca are experienta, daca nu are.marimea,trebuie sa il iubesti. daca e doar un dinasta cu care ai de gand doar o aventura de-o noapte.las`o baltaoh go onnu merita. daca va iubiti cu adevarat puteti face.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, doare... dar daca o faci cu persoana potrivita toata durerea devine placere, cel mai important lucru este comunicarea intre voi doi, si nu te teme sa spui ca gata nu mai vrei sa continue daca simti ca ceva nu merge sau ink nu esti pregatita, asa ca bafta, dar totusi ai grija la metodele de contraceptiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt inca virgina dar imi este forte frica vreau sa-mi incep viata sexuala dar sa nu ma doara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 14 ani.nu stiu cum e dar. mi'e frika.pentru ca unii zic ca doaree rau altii ca de abia simti. mi'e frica sinker.am timp sh pentru asta dar gandu' ala e nasolsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer. am 16 ani jum.big grin stau cu un baiat d aproape 2 luni.:X dar nu stiu csf thinking ne gandim amandoi. el e dispus sa ma astepte dar eu nu prea vreau pentru ca mi'e ft fricacrying...fiti sinceri!big grinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uuu am 20 de ani si am facut dragoste in seara trecuta si doare rau dar... nu te teme dupa o ora iti va trece... cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uuu am 20 de ani si am facut dragoste in seara trecuta si doare rau dar ... nu te teme dupa o ora iti va trece ... cred

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 17 ani jum, sunt cu prietenul meu de aproape un an jumate.si ne gandim serios ca a venit momentul sa ne intensificam sentimenetelhappy il iubesc foarte mult si sunt sigura ca vreau ca el sa fie primul! am citit cateva raspunsuri de la niste "fetite" le-as putea numi:p pentru ca la varsta de 15-16 ani nu cred ca e momentul sa incepeti viata sexuala, mai ales avand in vedere ca sunteti de cateva luni impreuna.Nu.ti poti da seama in cateva luni ca el este "alesul", dragele mele.Parerea mea e ca ar trebui sa va ganditi mai bine pentru ca mai apoi sa nu regretati! stiu ca se spune ca nu exista o anumita varsta pentru a-ti incepe viata sexuala, insa parerea mea e ca varsta ideala ar fi 17-18 ani. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum altii dar eu cred ca acest pas este destul de interesant...de exemplu 1 data este cel mai rau pu nu-are idee macarhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu. dar tu incerca ca esti mica cred ca de intrebi.Eu am 16 ani si sunt virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doare nu pot sa zic ca nu, dar nu este o durere insuportabila, si durerea poate sa apara si cand o faci a 10 oara, dar nu ca la prima doar un pic la inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 21 ani si am facut sex pentru prima oara DOARE FOARTE TARE dar daca o faci din pasiude o sa vezi ca nu mai doare asa tare! SUCCES! O noapte placuta;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu stau si eu pe ginduri sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A durut foarte foarte putinwinkingtrebuie sa fi incalzita sa te simti bine alaturi de accea persoana, sa fi in siguranta:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doare si e normal sa doara, pentru ca se rupe himenul. Pe unele fete le doare mai putin, pentru ca au himenul elastic sau mai subtire, iar pe altele mai tare. Depinde foarte mult si de cat esti de relaxata, daca folosesti sau nu un lubrifiant ( eu il recomand ) si desigur si de marimea penisului partenerului.
Cel mai bine e sa nu va grabiti si -pentru fetele foarte tinere- sa fiti sigure ca baiatul respectiv merita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te va dwrea putin dar dupa aceea este foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sunt inca virgina dar imi doresc extrem de mult sa imi incep viata sexuala stiu ca sunt inca mik (am doar 13 ani) va rog ajutati-ma cu un sfat pls ce sa fac daca imi place mult dar el nu ma place si mi-a spus ca o sa se mai gandeasca doar daca il las sa ma dezvirgineze va rog dati-mi un sfat pls ce sa fac?