| 654321 a întrebat:

Cum este sa faci dragoste pentru prima data, te doare?

Răspuns Câştigător
| Lexi a răspuns:

Pffff! ...doare ca naiba:O...adica eu l-am impins din pat si a trebuit sa continuam peste 2 zile... Iar in ceea ce priveste iubirea.cred ca abia atunci se intensifica sentimentele.
Sa te gandesti bine cand incepi.sa stii sigur ca motivul este cel potrivit(si persoana bineinteles)... Din pacate eu, desi aveam 17 ani jum...nu eram pregatita, am facut-o din curiozitate. Trebuie totusi sa mentionez ca eram deja un an impreuna a. s.(ante sextongue) si inca 2 p. s.(post sex)batting eyelashes.
Stiu, te cred ca inainte de a o face te gandesti mult timp la asta, e o decizie foarte importanta! .trebuie sa fie momentul, sa fii sigura ca stii tot ce trebuie sa stii, dar mai important decat orice e sa fie cu cine merita.pentru ca e ~once in a life time~. odata iti daruiesti virginitatea si iti vei aminti tot restul vietii momentul...so do it right\m/. Stiu ce ceea ce urmeaza sa spun va suna ciudat:b, dar nah.risc...peste nu stiu cati ani, cand vei privi inapoi, chiloteii din seara aceea si notitele pe care le-ai luat inainte si dupa... vor parea sfintesmug...thumbs up

129 răspunsuri:
| ursulet001200 a răspuns:

''hey' fetelo! stiti dc sangerati cand faceti sex pentru prima data? pai penisul partenerului vostru atinge himenul (un vagin) si se rupe putin de aceea sangerati cand faceti pentru prima data. iar la alte fete care in copilarie si au rupt himenul din cauza unor exerciti fizice sau ca sau spalat de aceea la alte fete nu le curge sange can practica pentru prima dat. dar nu va speriati e ceva normal. pup

| Andra_5745 a răspuns:

Eu am auzit de la o tipa ca te doare ingroziiitoooor. si sincer si eu as vrea sa o fac, dar imi este foarte frica. ce spuneti aveti timp sa ma ascultati si pe mine?batting eyelashes

| lovemenow a răspuns:

Aseara am citit intrebarea adresata de tine.:d...nu cred ca ar trebui sa te sperii de ce au zis ceilalti, asta tine de tine si de partenerul tau, daca simti cu adevarat ca vrei sa faci asta.mai gandeste-te inca odata si cand o sa fie momentul o sa fie.nu il programa...>big grin

| ZuZu_5037 a răspuns:

Eu una nu stiu cum este dar sunt sigura ca te v-a durea desi nu cred ca e o durere insuportabila...depinde de partener

| Biencutza_8551 a răspuns:

Am si eu o intrebare care ma macina de mult.fac inot de performanta de 10 ani.desi ma afisez in costum de baie mai tot timpul.ma gandesc ca prima data imi va fi asa de rusine incat nu o sa reusesc.sunt putin complexata si din cauza ca eu nu am sanii ff mari sau nu am un fund ca toate celelate colege ale mele.chiar daca am 90 60 90 toate astea datorita spatelui meu mare si coapselor dezvoltate din cauza sportului. vreau sa intreb si eu ce ma fac cum pot sa trec peste chestia asta...si inca un lucruhappy Trebuie sa fi epilata de tot acolo jos.[am un cosmar cu chestia asta]!? va rog ajutati-ma.happy

| Andreea_3172 a răspuns:

Nu stiu nu am facut-o

| maritza a răspuns:

Doamne eu am 14 ani si imi e tare frica nu as vrea sa o fac niciodata! sunt multe fete care pana la varsta mea deja au trecut prin asa ceva (numai cu cate un prost ) dar as vrea sa ma pastrez pentru noaptea nuntii big grin

| angel_7759 a răspuns:

Doare daca te stresezi in continuu... sincer cand 2 pers se iubesc cu adevarat nu mai conteaza nimic

| Biia24 a răspuns:

Sexu prima oara e ca durerea de masea`winking Te doare.dar` nu vreii`sa ti`o scoata`! oh go onwinking!

| alehandro0785 a răspuns:

Daca esti fata, sigur o sa simti durere, in functie si de dimensiunile lui desigur!