| kittyoanaandreescu a întrebat:

Cum il pot face sa ma placa atat de mult incat sa isi doreasca sa fim impreuna...(dupa teoria lui ma place... dar nu suficient.parerea mea)

2 răspunsuri:
| Ammy93 a răspuns:

Kitty, trebuia sa descriI un pic baiatul acela. Poate e mai timid sau poate te place ca prietena, dar nu ca iubita. Daca esti mai indrazneata cerei sa fie iubitul tau, sau poti sa-i sugerezi(discret) ca ai vrea sa fii iubita lui. Succes

| kittyoanaandreescu explică (pentru Ammy93):

Am incercat dar m-a refuzat.mi-a spus ca are de invatat si nu are timp de o prietena...si intr-adevar avea careva note proaste, trebuia sa recupereze... faza esteca eu nu mai dau randament la scoala din cauza lui pierd noptile gandundu-ma la el