| regele44 a întrebat:

Cum ii spun unei fete ca o iubesc?

16 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

O iubesti sau doar te simti atras de ea? Sau poate ca ai facut o obsesie pentru ea? Intai vorbesti cu ea, iesiti de cateva ori impreuna, vezi sa-ti dai seama exact care sunt sentimentele tale.

| DNSK a răspuns:

Incearca sa-i arati intai

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Simplu cu gura. Iar ca ea să te creadă, cuvintele trebuie să fie sincere si însoțite de un buchet frumos de flori, și o cutie cu bomboane de ciocolată de firmă.

| Andandut a răspuns:

Da-i un sms! tongue

| neutrino a răspuns:

In soapta, pe inserat. Un rege trebuie sa aiba curajul acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu ii spune unei fete "te iubesc" mai mult decat numele ei tatuat pe propriul organ sexual. Daca are numele lung, sunt permise abrevieri.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin viu grai.

| CryChristiAN a răspuns:

Te amo.

| LineGuide a răspuns:

Te duci in fata ei....si atunci vei simti tu ce trebuie sa-i spui...

Răspuns utilizator avertizat
| nico097 a răspuns:

Buna.Trebuie sa ii spui din suflet si fara emotii nu treabuie sa iti dam noi sfaturi asta ar insemna sa nu o spui din suflet.Bafta.

| PiTbuLuL a răspuns:

In primul rand mergi vb cu ea ii spui ca e frumoasa o chemi la un suc povestiti.Si cand vezi ca e momentul ii spui asa''Te iubesc mult si as vrea sa stiu daca si tie de mine'' si dupa ai sa afli
Sall!
Bafta!

| bebeusha123 a răspuns:

Un simplu te iubesc din suflet face minuni, nu trebuie sa copiezi sau sa te iei dupa o anumita persoana, trebuie sa fie cv venit din sufletul tau

| EuEuEu2 a răspuns:

Nu avem ce sfaturi sa iti damhappyPur si simplu...Fa-o! Spune tot din suflethappy

| IceCream5 a răspuns:

Buna: Te iubesc!

| regele44 explică:

Are si iubit acum ce fac?