| DanyDeDe a întrebat:

Cum imi dau seama ca un baiat ma place.In clasa am un coleg pe nume Alex si nu stiu daca ma place.Imi zambeste mereu si imi spue lucruri am stat cu el de doua ori in banca cu el si ma ciupea ori ma lovea cu genuchiu {in sens bun}...

5 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Pai simplu fapt ca ti Zâmbește e destul, in ziua de azi daca cineva e bun cu tine ori vrea sa fie cu tine ori ti e prieten

| sensualus a răspuns:

Pai cum adica sa ti dai seama ca te place? nu-ti cunosti bunaciunea din tine?

| Yay000 a răspuns:

Te place, e evident!

| Perry220 a răspuns:

De obicei atat fetele cat si baietii au un simt care le spune daca fata sau baiatul il/o place. poti sa iti dai seama uitandu-te in ochii lui cand te priveste si poti observa daca i se dilateaza pupila semn ca te doreste si e cam greu de observat, ai putea sa intrebi un prieten de-al lui ce parere are el despre tn.parerea mea este ca te place ori ii este drag de tine ca esti prietena lui.incearca sa iei un baiat in brate cand este el de fata sa vezi ce reactii are...sa vezi daca este gelos (semn ca te place) sau nu. Dar cel mai simplu si cel mai bine parerea mea este sa il intrebi pe el ce parere are despre tine mai ales daca sunteti colegi de mult timp sau prieteni.de obicei baietii sunt mai naivi cand vine vb despre o fata de care sunt indragostiti(sta mai mult pe langa tine, incearca sa te ia in brate cat mai des, chesti din astea). sper ca am fost de ajutor

| DanyDeDe explică:

Dau funda!