| kurtisnotdead a întrebat:

Am o problema, plac un baiat ce e in clasa cu mine (a 7-a) happy si nu stiu daca el ma place.In clasa a 6-a am stat o perioada cu el in banca, si... ne tachinam mai glumeam. Oricum noi doi eram cei mai cu "picioarele pe pamant" din acea clasa.Nu stiu sigur daca el ma place, dar oricum ne spuneam bancuri, vorbeam mult intre noi.Chestia e ca vara nu il pot vedea, chiar daca stam in acelasi sat el sta departe de mine.As vrea niste sfaturi! FUNDAAA :*

Răspuns Câştigător
| JJelly a răspuns:

Esti inca micuta, ai timp sa te gandesti daca te place sau nu. eu zic sa-ti faci griji pentru alte chestii mai importante, si sa lasi totul sa "vina de la sine". :3

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand va incepe anul scolar, continuati cu bancurile. Daca tu ii vei spune bancuri noi, bune, atunci te va place din ce in ce mai mult.