| CamyMe a întrebat:

Cum imi pot cere iertare iubitului, in cel mai sincer si frumos mod?! Ce pot spune? Pe scrut am facut o greseala copillareasca si vreau sa ii spun ca imi pare rau ca nu am gandit, ca il iubesc, si cel mai impoprtant ca imi cer iertare! Si as vrea sa ma ajutati cu partea asta. Nu am nici o idee cum as putea sa fac asta, pentru ca vreau sa imi cer iertare mai special. Nu doar iarta-ma, am gresit stiu si imi pare rau. Daca ma intelege cineva, va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Sabinutza16 a răspuns:

Parerea mea este ca cel mai frumos si sincer mod prin care iti poti cere iertare de la cineva este sa-i vorbesti din inimahappy degeaba vrei sa-l dai pe spate cu poezi si citate extravagante daca uh nu simti cuvintele spuse.Depinde de personalitatea ta ce vei face mai departe, nu cauta poeti, povesti caci toate cuvintele de care ai nevoie sunt acolo ascunse in inima ta happy Sper din suflet ca te vei impaca cu iubitul tau :* si ca vei fi fericita happy Bafta :* (repet; este parerea mea)

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Poate o iesire undeva unde sa fiti doar voi doi! Si acolo sa o faci, asa sigur se ve simti special!

| CamyMe explică (pentru superdorex):

Oky. Asa e, dar cum sa fac asta? Ideea e geniala, dar problema e ca nu prea am nici o idee cum sa il conving sau macar cum sa il intreb daca merge cu mine pe undeva. Am fost impreuna 3 ani, si, din cat il cunosc eu, nu prea ii plac dulcegariile si nu se lasa impresionat asa usor! Daca ai vreo idee...pls. E binevenita. Oricum multumesc mult pentru ajutor. O zi buna sa ai, ca zilele mele de cand nmu mai sunt cu el, nu mai sunt deloc bune... nici noptile... Apropo: acum 2 seri, i-am dat un mesaj in care ii spuneam cat d mult imi lipseste si l-am invitat sa dormim impreuna,(el stand acum inapoi la ai lui, pe scara vecina), si ca daca nu vrea nici nu il bag in seama, nici nu il ating nici nimic. Doar ca prieteni nu sa insemne neaparat ceva asta ci doar sa dormim impreuna ca imi lipseste. Si bineinteles ca mi-a raspuns simplu: "somn usor." Adica nu vrea. off. crying

| LoveChocolate10 a răspuns:

Pai,eu as zice sa ii spui asa: Imi pare nespus de rau pentru ce am facut, nu m`am gandit niciodata la ce va urma, si imi dau seama cat de mult am gresit.Iti promit ca nu se va mai repeta, te iubesc prea mult si nu vreau sa te vad ca suferi.Te rog iarta-ma si iti promit ca nu o sa regreti. Te iubesc :*. Succes big grin:*