| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti da seama daca cineva este gay? Mie imi plac femeile, in acest moment iubesc o fata. Nu sunt sanse sa devin gay, nu?
NU SUSTIN HOMOSEXUALITATEA
NU VREAU SA DEVIN HOMOSEXUAL

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
23 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai putea fi si impotriva razboiului,sa stii, dar asta nu inseamna ca daca incepe vreunul tu vei fi scutit...
Iubeste-ti fata ta draga si lasa lumea sa traiasca cum ii place, in definitiv faci acelasi lucru, nu?
Atunci, cu ce te deranjeaza?

| mgtow a răspuns:

Nu vei fi homo daca nu iti place sa fi, e ceva iesit de comun inteleg situatia.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te simți cumva atras de bărbați?
Constat că alergi după fete!
Ai mai multă încredere în tine.
Pa, pa.

| consiliera a răspuns:

Fiul unui cioban nu stia cum sa-i spuna tatalui sau ca e gay. Insa, dupa cateva pahare de horinca, isi ia inima in dinti si-i spune:
- Tata, eu sunt gay!
Dupa cateva secunde de cugetare, ciobanul il intreaba:
- Fiule, costum Armani ai?
- Nu, raspunde fiul.
- Pantofi Gucci ai?
- Nu, raspunde fiul.
- Cu parfum Boss te dai?
- Nu, raspunde fiul.
- Masina Porsche conduci?
- Nu, tata, stii bine!
- Atunci nu esti gay ma, esti doar un poponar imputzit!

| Prezidentul a răspuns:

Te ftt cineva in cur de scrii cu litere mari? laughing

| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca nu esti atras de baieti nu esti gay, punct. Nu e insa obligatoriu sa nu fii, poate, bisexual. Nu sustii homosexualitatea? Cine ti-a cerut s-o sustii? Un om normal si cu ceva inteligenta are obligatia sa isi vada de treaba lui si atat timp cat un alt individ are o alta preferinta sexuala, o alta religie, un alt fel de a fi, dar nu iti face tie rau cu nimic, n-ai de ce sa te bagi in viata lui.

| mihai69 a răspuns:

Cică „de ce ți-e frică, nu scapi"!

| doctorandus a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa fii homosexual. Daca nu te-ai nascut homosexual nu esti homosexual. Sigur, mai sunt filme de gay for pay, dar banuiesc ca nu ti-ai propus sa joci in filme porno.

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca te simti atras de fete, nu!

| Pricked a răspuns:

Nu mai tipa, ma dor urechile.
Uhm, e o mare diferenta intre a fi gay si a fi homofob.

| Radu284 a răspuns:

Deci esti total impotriva homosexualtati, desi nu stii sigur ca nu esti homosexual? Foarte interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nesiguranta? Clar esti pe un drum gresit. rolling on the floor

| rapp2020 a răspuns:

Daca iti plac fetele.nu ai cum sa devi gay

| 4cidr41n a răspuns:

Deci iti plac fetele dar nu vrei sa fi homosexual.
Pai cand ai vrut sa fi heterosexual?

| GrayGaby a răspuns:

Din moment ce te gandesti la asta clar esti gay...asa ca am doua cuvinte pentru tine HAAAAAAAAAAAA GAY!

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru TuDorEL96):

Nuuuu rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| erAss a răspuns:

Ba da fratica...Asta e primul semn ca o sa devi un gay...

| Chrislvdarkness a răspuns:

Fii atent, daca tie iti plac fetele si nu te atrag baieti "punct" nu esti gay, dar nimeni nu iti poate spune daca o sa devi sau nu, nimeni nu iti stie viitorul

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Chrislvdarkness):

Tu esti gay! Sigur! Mai tunde-te!

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

De când îţi zice tunsoarea unei persoane orientarea sa sexuală? Dacă mă voi tunde cred că vei veni să-mi zici şi mie că sunt lesbi, lol.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neaparat freza spune asta, se vede pe moaca lui rolling on the floor