| ImAgirl a întrebat:

Cum pot sa-mi dau seama cand un baiat decat vrea sa se distreze asa un pic pe seama mea facandu-mi ochi dulci sau cand ma place dar cum ar spune unii" nu s-a maturizat indeajuns" si nu stie cum sa ma abordeze?

6 răspunsuri:
| Papusha_3366 a răspuns:

Daca se tine mai mult dupa tine inseamna ca te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai prin comportamentul luii se da la tine. Ochii dulcii iti face atunci cand e indragostit, poate acelui baiat ii place de tine dar nu trebuie sa ii cedezii, tu, imediat mai ales daca ai o varsta ca care ii poti face un prieten, daca vezi ca se duce repede la pretenii lui si le zice tot ce vorbiti voi se amuza.Pe seama ta, sper sa fi atenta baieti in ziua de azii sunt foarte curajosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunkai o privire prin care sa inteleaga tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Testeazal cu o prietena dea ta

| laurentiu617 a răspuns:

Probabil, e timid incearca sa te bagi si u in seama cu el... o sa iti dai seama dupa comportament daca te place... funda

| 007Iuli a răspuns:

Fii indiferenta si daca el se va tine dupa tine iti vei da seama daca intr-adevar vrea sa fie cu tinewinking