| ImAgirl a întrebat:

Vreau ajutor in special din partea baietilor! Cum pot sa-mi dau seama cand un baiat decat vrea sa se distreze asa un pic pe seama mea facandu-mi ochi dulci sau cand ma place dar cum ar spune unii" nu s-a maturizat indeajuns" si nu stie cum sa ma abordeze?

Răspuns Câştigător
| skizz0 a răspuns:

Nu orea am inteles intrebarea... Daca vrezi sa intrebi cum iti dai seama daca un baiat te place facandu-ti ochi dulci si ii e frica sa te invite, atunci e simplu! Daca mai e cu vreun baiat sigur isi bate joc de tinde iar daca nu ar trebui sa ii raspunzi la gesturile lui... dar totusi depinde de persoana nu exista reteta pentru asa ceva, funda? big grin