Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2611517intrebari
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
19 Apr
SATI 261.781AFISARI
114.479VIZITE
94.832V. UNICI
5 Februarie 2009
yourfriend_1956 intreaba:

Cum pot sa-mi dau seama cand un baiat ma place?

Care sunt semnele?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    1 Ianuarie 1970 02:00
    Raspuns anonim:

• 209 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • |< <
    1 - 30 (din 207)
    > >|
  • 5 Februarie 2009 19:20
    MiKuTzZzA a răspuns:
    Dupa felul cum sa comporta cu tine...si dupa felul cum vorbesc(vorbe frumoase)...[IuBeStE BaIaTuL Care ItI SpUnE cA eStI frumoasa, Nu SEXY!]winking
  • 21 Aprilie 2011 13:26
    Ðÿdy a răspuns:
    Dragi fete, am vazut ca aveti foarte multe probleme si am vazut o problema serioasa.O fata a scris ca ii placea de un baiat si nu stia daca si lui ii place de ea si cand le-au dat vacanta ea l-a sarutat apoi baiatul statea tot pe inv.
    Poate ca baiatului ii placea de ea si nu avea cum sa ai spuna chiar daca l-a sarutat sau poate baiatului ii place de ea dar ii mai place de alta fata si nu dorea sa ii suna fetei care la sarutat pentru. ca stia ca ei ii placea de el.(Florina)(daca mai vreti sfaturi de la mine flory. jude)
  • 23 Aprilie 2011 21:33
    Ðÿdy a răspuns:
    Iti dai seama candel se da mare pe langa tine, vrbeste frumos cu tine, etc
  • 30 Iulie 2010 19:28
    anazoe4ever a răspuns:
    POI AJUTATI-ma si pe mine. Ii un baiat si de cate ori se ia cineva de mine si ii prin preajma mereu se bate cu eibig grin si odata un preten de-al lui mi-a zis ca ma pace ce sa fac? ce sa cred?
  • 8 Martie 2011 22:21
    CranK71 a răspuns:
    Pai din experienta mea de a fi baiat si mie imi place de o fata si mi-e frica sa ii spun in fata ca o plac astept sa faca ea primul pas sa ma intrebe ea lucruri putin mai personale si sa stea mai mult cu mine si de abia dupa acea ii marturisesc ca o plac la fel cum zice mihaita baieti sunt mai blegi
  • 14 Februarie 2011 13:08
    xGloryaax a răspuns:
    Eu plac un baiat dar nu stiu daca si ewl ma place fetele din clasa de la mine spun ca ii place de alta fata dar nu stiu ce sa cred va rog ajutati-ma mereu ma intreaba daca merg cu el acasa ma tachineaza cateodata uneori visez ca ma saruta.va rog spuneti-mi daca ma place!
  • 14 Februarie 2011 13:35
    xGloryaax a răspuns:
    Pai si eu sunt cam confuza in legatura cu un baiat din clasa de la mneu va spun semnele si voi imi spuneti raspunsul:ma intreaba daca vreau sa merg cu el acas, ma cam tachineaza,imi zambeste tot timpul dar la scoala nici macar nu ma baga in seama fetele de la mine din cls spn ca lui ii place de alta fata dar stiiti si voi ca lumea asta e cam rea si nu stii ce sa mai crezi si cand mergem acasa eu, prietena mea, si el o jigneste pe prietena mea dar pe mine nu.
  • 21 Februarie 2011 12:46
    xGloryaax a răspuns:
    Pai...scz dar nici eu nu stau cu dragostea prea bine eu cred ca tec place daca te tachineaza sau alte chestii se uita la tine ciudat si insistent cam asa
  • 15 Martie 2012 09:06
    AnaaMarya a răspuns:
    Pai, iti dai seama in felul in care se uita latine. Baieti sunt can prostuti... straight face, uni baieti cand plac o fata, o enerveaza. Alti se comporta prea frumos. Dupa mine, acestea sunt semnele.
    Bafta!
  • 29 Ianuarie 2011 16:04
    Lexyfrumusik12 a răspuns:
    Ajutati -ma si pe mine Imi place de un baiat, el jtiue cami imi place de el, vb mult pe mess, o data i-am zis cai simpatik apoi l-am inttrebat ce crede el despre mine dar nici o data nu a raspuns chiar si cele mai bune prietene l-au intrebat si el nu zice niciodata nimic, ma ignorat la bal dar inainte cu o seara a venit el si cu alt baiat la mine acasa ca sa mergem impreuna la scoala(aveam de pregatit ceva pentru bal)nu stiu dc ma ignorat...
  • 16 Martie 2012 23:48
    nuby a răspuns:
    Iti dau un sfat.Nu stiu daca o sa iti foloseasca. Daca ai mai avut un prieten (B1)inainte sa iti placa de baiatul respectiv(B2).Baietii chiar daca se despart de tine o fac fiindca au vazut o fata mai frumoasa.Dar le trece si se intorc la tine.Deci:spune-i lui B1 ca iti place de B2, B1 te va ajuta fiindca inca tine la tine si te va ajuta ca sa te faca fericita.Dar sa iti zic ceva cu care te vei lamuri pentru totdeauna: DACA PLACI PE CINEVA SI EL TE PLACE! Daca iti place cum arata prietena ta azi si ei ii place cum arati azi.Fiindca oamenii se vad reciproc cu aceiasi ochi.Succes.
  • 11 Iunie 2010 15:29
    iulia2011 a răspuns:
    BUNA!
    iti dai seama daca un baiat te place prin semnele: daca te analizeaza in secret(adica se uita atat de insistent, incat iti atrage atentia), ti face o multine de complimente, mereu cauta sa se afle in preajma ta, iti ia apararea, atunci cand intri in vorba cu el i se inrisesc obrajii si nu mai poate sa scoata nici un cuvant, te invita in oras, renunta la ori ce plan de-al sau numai sa stea cu tine, intr-o discutie cu tine isi freaca foarte mult mainle, arata un mare interes fata de hobby-urile tale, in apropierea ta pare a fi nervos, a incercat sa afle mai multe lucruri despre tine de la prietena ta.
    Aceste subt semnele ce arata daca un baiat este indragostit.
    Iti mai dau un sfat nu incerca sa-l fortezi sa te placa!
    love struck:Xlove struck:X:X:X
  • 12 Mai 2010 14:51
    anonima3826 a răspuns:
    Am un coleg de cls pe care il plac f mult. nu stiu daca si el simte la fel. adica vb frumos cu mine, cu celelalte fete nu se pre poarta frum dar cu mine da, ma intreaba daca vreau sa merg cu el afara, daca vreau sa ma joc cu el, a facut rost de nr meu de la altcineva si imi da bipuri, ma face sa rad, se uita foarte mult la mine, nu vrea sa ma supere iar daca sunt trista incearca sa ma inveseleasca sau se intristeaza si el. mi-au spus colegii ca s-ar putea sa ma placa dar nu cred pentru ca sunt cam barfitori. deci ma place sau nu? daca da... de ce nu imi zice?
  • 5 Februarie 2009 19:18
    Raspuns anonim:
    Pai se uita insistent la tine, te baga in seama, iti spune chestii frumoase. s. a
  • 6 Februarie 2009 13:06
    Raspuns anonim:
    Pai se uita mereu la tine? daca da s-ar putea
    vrea sa stea langa tine? daca da te place
    daca il placi trebuie sa-i zici tu prima baietii(ca si mine) nu o iau ei primi vor sa vada daca fetele il plac si dupaa ceea... ooo si mai bine te grabesti stii cei p 14 februarie nu? oo dar intreaba-l daca i se pare ca fata... e draguta si intreaba-l daca are prietena
    va observa cal placi si poate prinde curaj
    17 Ianuarie 2012 15:03
    alexa93p a răspuns (pentru anonim_4396):
    Daca el spune ca o place pe colega mea de banca si sta numai cu mine sinu ma lasa in pace asta inseamna ca ma place sau ca vrea s-o faca pe colega de banca geloasa?
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 11 Februarie 2009 20:47
    Raspuns anonim:
    Ii spui daca ii place de tine na ca numai la mine se uita insistent la mine si este timid, baftathinking
  • 25 Februarie 2009 22:09
    Raspuns anonim:
    Poi. uite ce e draga.
    se uita mult cam insisten la tine
    e pur si simplu absorbit de ceea ce faci si spui. te analizeaza din cap pana in picioare.winking
    incearca sa afla cattt mai multe lucruri dsp tine.[si sa zicem ca ar fi mai timid sa te intrebe dp id`ul lui d mess, si foloseste alt id.winking]
    bineinteles isi face cam des friziura.
    incetul cu incetul va incepe sa se dea el sg de gol...cum ar fi daca este intrebat pe cine place si tu esti prin preajma [si daca st in aceeasi cls] va rasp k de cineva de prin sc.cu toate k el inainte se afirma k iese cu prietena lui...chatterboxhee hee... daca genul lui e de fel mai glumet [si ma refer aici la glume proaste] nu`ti va face niciodata tie o gluma d`asta.doar daca va fi 100% sigur k o vei gusta.happy...si ar fi mai multeee.si nu cred ca e asa cum sp guzzy92 k`ti sp vb frumoase. dap iti spune dar tocmai atunci cand st impreuna nu at cand e perioada aia de tatonare.happy.se fastaceste cand vb cu tine. ce sa mai?! sta mai tot timpul intors cu capu` dp tine si nu ma refer k s`ar uita la formele tale.[-x.happy.cam asa mi s`a intampl mie big grin.
    17 Ianuarie 2012 15:09
    alexa93p a răspuns (pentru anonim_4396):
    Da dar se poate sa fie si pisalog sau daca a nins sa ti promita ca iti da zapada sau ceva de gen?
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 29 Martie 2009 21:15
    Raspuns anonim:
    Cum imi dau seama ca un baiat ma place
    ?
  • 10 Aprilie 2009 21:56
    Raspuns anonim:
    Se da pe langa tine si te ajuta si sta mereu in preajma ta
  • 20 Aprilie 2009 13:13
    Raspuns anonim:
    Poi nu e chiar asa usor mai ales daca e si un baiat caruia nu-i place sa arate ca e indragostit...in general un baiat care place o fata o tachineaza cam tot timpul sau cum spun si majoritatea de aici se uita insistent si mai tot timpul dupa tine... daca vrei sa stii daca te place cel mai simplu e sa stai de vorba cu el fara altcineva doar voi 2... sper sa incerci si astawinking
  • 29 Iunie 2009 11:43
    Raspuns anonim:
    Frate nu stiu ce sa zic ajutati-ma si pe mine... uite carei treabaa:iubesc ador un baiat cu aproape 3 ani mai mare, nu ne cunoastem, dar odata a dat peste mine, ne-am unul in ochii celuilalt, si de atunci ne zambim cald reciproc...mereu,nu stiu cum se face, dau peste el, si mereeu iese in curtea scolii, pentru ca stie ca ies si eu... o prietena mi-a zis ca are tendinta sa imi zambeasca frumos cand eu intorc spatele... iar uneori imi barfeste prietenele, le ctritica, dar pe mine niciodata... odata un tip m-a luat in brate, iar tipul asta pe care-l ador s-a uitat extrem de rece lamine, apoi in pauza urmatoare se tot dadea la o tipa, o imbratisa si dragalasenii de-astea, si se uita laminee...si m-am intalnit cu tipa aia pe coridor si se uita ciudat la mine...eu ce sa mai cred? eu chiar il iubesc ajutati-ma va roogcrying
  • 2 Iulie 2009 12:59
    Raspuns anonim:
    La ultimul raspuns anonim este clar ca te place numai sa nu exagerezi u
  • 28 Iulie 2009 15:00
    Raspuns anonim:
    Pai...iti spun semnele iubitului meu...venea mereu langa mine unde ma duceam eu venea si el, mereu i mi zambea, si cauta cat mai mult un loc privat pentru noi 2...si tot timpul imi spunea daca azi vreau sa ies cu el la un suc...ASTA IMI SPUNEA INAINTE SI AKUM SUNTEM impreuna!
  • 24 August 2009 10:26
    Raspuns anonim:
    Pai de exmp. daca esti intr'un parca. si niste thipi draguti... s uita dpa` thu... apoi incepe s t analizeze...may rad. glumesck. s daw un pic mekery. apoi th intreeaba cath eh ceasul' dar uh...ai si uitat k ai ceas la mana' d emotzii.[emotsiile nu trebuie` s existe in dragoste] dar pana la urma t urmareste... si uh iti day seama. poti s'l intreby ceva c deja jty doar pentru a. incepe o discutzie aapoi un nr d tell. ceva j apoi... s dezvoltha:X:X
  • 28 August 2009 16:22
    Raspuns anonim:
    Imi place de un baiat din cl si uneori am si eu impresia ca el ma place.mai multi imi spun ca ma place dar eu tot nu sunt sigura.ma inteleg bine cu el, vb des, de obicei daca sunt pe langa el incearca sa faca lucruri sa ma impresioneze, imi zambeste mult, vb pe mess dar de cele mai multe ori trebuie eu ii sc prima etc. dar eu chiar daca cred uneori ca ma place ma gandesc ca poate asa se comporta el si cu alte fete si ca daca m-ar place mi-ar fi spus ca eu nu cred ca e timid. voi ce credeti ma place sau nu?
  • 29 Octombrie 2009 10:18
    Raspuns anonim:
    Pey...se uita la tine si rade? daca da e un prim semn...esti la scoala si vine la tine si te intreaba ce ore ai, zambeste si se uita numai la tine? al doilea semn... te intreba daca ieshi afara? e clar te place. cel putin asa mi s-a intamplat mie
  • 30 Octombrie 2009 10:23
    Raspuns anonim:
    Deci imi place de un baiat ca care am fost si m-am despartit de el acum o saptamanacrying...am ramas prieteni... dar mie imi place mult de el.chair il iubesccrying...as vrea sa ii spun acest lucru dar mi-e frica de raspunsul pe care il voi primisadcrying. ajutati-ma va rogcrying
  • 30 Noiembrie 2009 14:30
    Raspuns anonim:
    Ajutati-ma si po mine ca imi place un baiat care are prietena si sunt de 3 an in preuna si mereu vb cu el poo mess la scoala stau cu el mereu po banaca si mereuimi zice secretele lui si se uita mereu la mine

• 7 Decembrie 2009 12:02
    Raspuns anonim:
    Mie imi place de el nu stiu daca ii place de mine cand ma vede roseste tot intr-o zi mi-a dat ciocolata.
  • 14 Decembrie 2009 14:58
    Raspuns anonim:
    Vorbeste urat cu tine ca sa te bagi cu el in seama
  • |< <
    1 - 30 (din 207)
    > >|