| JustStitch a întrebat:

Bună, cum pot câstiga încrederea unei fete? Dau fundiță!

Răspuns Câştigător
| CezaraEM a răspuns:

Prin sinceritate, seriozitate, iubire adevarata, incredere si sa fi acolo pentru ea orice s-ar intampla!
Nu insela sau minti pentru ca nu vei ajunge nicaieri asa...

12 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Inițiind o relație cu ea doar în momentul în care te simți pregătit pentru căsătorie, altfel îi câștigi încrederea degeba, ca să i-o înșeli pe urmă.

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin seriozitate, comportament adecvat, afectiune, tandrete.

| Doub a răspuns:

Doar vorbeşte cu ea, arată-i că eşti lângă ea.

| WaterDrop a răspuns:

Nu o minti, nu o inseli, nu ii cumperi flori ieftine, nu mai stai cu alte fete (nu conteaza daca sunt doar prietene), nu mai stai cu prietenii, nu mai stai cu familia, iti iei un job, nu mai mananci cu mana, nu te mai faci ca nu auzi telefonul cand te suna, nu o contrazici niciodata, nu ii zici niciodata ca nu arata bine, nu iesi din cuvantul ei, nu o pui sa gateasca, nu o lasi sa se angajeze, nu ii refuzi nici o pofta, nu o lasi sa viseze singura, nu te mai uiti nicaieri in alta parte decat in ochii ei, nu iti mai pierzi timpul cu hobbyuri/pasiuni ci doar cu ea si cateva alte lucruri.

| Oana92 a răspuns (pentru WaterDrop):

Cred ca baiatul vrea sa o cucereasca pe fata, nu sa ii devina animal de companie big grin

| WaterDrop a răspuns (pentru Oana92):

Uf, eram confuz.Sunt destui care doresc sa inlocuiasca presul pe care calca ele.

| WaterDrop a răspuns (pentru WaterDrop):

P.S: Sper ca ai reusit sa iei cu bine examenul.

| Oana92 a răspuns (pentru WaterDrop):

laughing Am vrut sa spun pres, dar nu imi venea cuvantul laughing Nu am dat inca examen(ele), la finalul saptamanii sad

| WaterDrop a răspuns (pentru Oana92):

Imi spune vantul ca esti si desteapta nu doar dragalasa si darnica tongue. Sunt sigur ca le vei lua pe toate cu brio! Sa nu te indoiesti nici o secunda de asta.Si oricum la Nightclub e deja plin, nu mai este loc, asa ca nu ai de ales laughing

| Oana92 a răspuns (pentru WaterDrop):

Multumesc. Pentru complimente si incurajari happy

| Roxin a răspuns:

Salut!

Primul pas e sa o cunosti cat mai bine. Fii alaturi de ea, arata-i ca iti pasa(pe bune, nu simulat), impartaseste cu ea aceleasi pasiuni, hobby-uri, vorbiti cat mai mult(foarte important), deschideti-va sufletul, ofera-i spatiu atunci cand are nevoie, fii acolo atunci cand are nevoie, surprinde-o atunci cand se asteapta mai putin.

Succes!

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Poti sa castigi increderea prin : sinceritate, incredere, comportament adecvat, afectiune, tandrete, seriozitate si sa fi acolo pentru e orice s-ar inampla. Nu ai voie sa o minti si sa o inseli!