| laura250898 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport in preajma unui baiat ca sa ma placa?batting eyelashes Fundita si Raspunsuri la intrebarile castigatorului:*

2 răspunsuri:
| tabittha a răspuns:

Cat mai natural posibil, caci falsitatea se simte de la o posta si nu o suporta nimeni. Daca e sa fie, atunci o sa te placa. In plus, incearca sa fii zambareata, sa razi la glumele lui si sa-l privesti foarte mult in ochi cand vorbesti cu el, fara sa te pisicesti. Iar daca mai descoperi si lucruri pe care le aveti in comun e si mai bine. Axeaza-te pe ele in discutiile voastre. Cam atat mi-a venit mie in minte acum. Fundita?

| denisa27 a răspuns:

Eu nu cred in faza sa fi cat mai naturalahappy. daca baiatul are fite nu trebuie sa fi naturala dar daca el n-are si este un baiat de gasca atunci da, trebuie sa fi naturala.sa ii arati ca iti pasa de el dar nu foarte mult deoarece dupa aia va crede ca esti disperata dupa el.Nu vorbi urat cu el.Nu fi indiferenta.pentru ca asta nu-i place nimanui...nu cred ca ii adevarat ca daca esti indiferenta o sal atragi mai mult.Nuti da aere sau figuri in fata lui, si nu te lauda...