| AlecsManelistu a întrebat:

Cum sa fac, sa ma place o fata adica, nu ma place nici una deloc, a's vrea sa o vrajesc pe o fata pe nume Anca dar nu reusesc sad, mai mult vb cu unu Bogdan de cat cu mine, sta cu mine in banca dar parca simt s-o iubesc si ea nu simte asta sad, Ma ajutati cum sa fac, plzzz funda; o3

Răspuns Câştigător
| maria467 a răspuns:

Esi frumos? daca nu nu ai ce face frumusetea asta e de vina pe unii eu sunt o fata dragua dar putin cam dura in primul rand iti zic cum sa o faci sa fie cu tine comportate adecvat si vb des cu ea
spune-i daca are vreun prieten si tot feluu de chestii din astea intelegi despre ce e vorba
?

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vrei si tu o prietena, da' nu gasesti! Tati fetili s-apeleze la tini? Apropo: care-i pluralul la "telecomanda"?

| AlecsManelistu explică (pentru ardnaxur1961):

O.o

| AlecsManelistu explică (pentru ardnaxur1961):

Cica,,Expert TPU" rolling on the floor) La anul` si la multi ani big grin Ba,,, Expertule" Invata sa tastezi, cica,, fetili",, tini"? Ma nu suntem pe mess? da? happy sau la In Puii Mei, nu te mai da mare? Ok Ca oricum esti un ^NIMIC^winking

| viiooVe a răspuns:

Cati ani ai ?

| geo9617 a răspuns:

Ma du-te la ea si bagate in seama! Intreab-o de una, alta... Daca u nu faci nimic sa stii ca ea nici atat nu va face!

| AlecsManelistu explică (pentru geo9617):

Mersi daca raspunde-ai mai repede iti dade-am funda dar sad asta e.

| AlecsManelistu explică:

13 de ce :-s?

| maria467 a răspuns:

Iti spun eu

| BruNetsikaa a răspuns:

Baga`te in vorbaa cu ea...Si o sa va apropiati! Sper ca te-am ajutat

Fundita! love struck