| Canada a întrebat:

Cum sa fac sa rezist mai mult timp in pat? tehnici, pastile?
care e secretul actorilor de filme pentru adulti? ei rezista cu orele

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Secretul e experienta dragul meulove struck aia fac sex nonstoplove struck daca vrei te ajutlove struck sunt experta love struck

| Mayar a răspuns:

Adevarul e ca fara pastile care nu stii care merg si care nu, o iei usor, apoi iarasi repede, dar nu mult timp, apoi iarasi incet, asta e secretul: nu o tii intr-una, ci variat!

| chelie91ptm a răspuns:

Pastilele te tin mai mult. primul numar toti il dam " mai repede ", al doilea rezistam mai mult. pai, dai 2-3 numere decat sa iei pastile ca la batranete sa nu mai te duca mataraua

| chakuza a răspuns:

Nu crede porcariile alea din XXX, alea sunt regizate.Nu te compara tu cu un actor porno, pentru ca nici femeia ta nu poate fi comparata cu o una din filme xxx.Ai uitat ca ei sunt in fata camerelor? Ei termina, dupa aia vine iar si de aia ii tin vreo 1-2 ore.Relax.Luckwinking

| 20CMrecords_3284 a răspuns:

@elasexygagicabatting eyelashes ma ajuti si pe mine?batting eyelashes

| LostInTheDarkness a răspuns:

Nu te gandesti la actul sexual in sine te gandesti la ceva ingrozitor
Si cand simti ca iti vine sa ejaculezi schimbi pozitia
Asta e secretu big grin

| SuifanSolutie a răspuns:

Salut, acesta este secretul lor: http://suifanoriginal.ro