| ella4k a întrebat:

Cum sa-i arat la un baiat ca il iubesc fara ca sa-i spun si fara ca sa-l sufoc?

7 răspunsuri:
| Amidepsi a răspuns:

E acelasi tip de 20 de ani? E mult mai simplu sa il faci pe el sa se indragosteasca de tine decat sa ii spui ca il iubesti.Permite-mi sa te intreb, in prezent, ce fel de relatie exista intre voi?

| MiK3L a răspuns:

Trebu-i sa-i spui. altfel va trece timpul si vei suferi in tacere, distrugadu-ti sufletul. Si schimbadu-tio parerea radical despre baieti. happy

| numedeutilizator a răspuns:

Pai ai putea sa ii pui o scrisoare(bilet) in postahee hee sau mai bine ii spui la un prieten de-al lui...si nu mai fi stresata ca nu il sufoci. nici macar nu esti cu el acum si tu te gandesti ca-l sufoci? nu prea e ok. daca nu incerci nu ai cum sa castigi, dar daca incerci sansele sunt mari. si nu uita o chestie: cu rusinea nu rezolvi mai nimic, mai mult ai de pierdut! baftahappy

| ella4k explică:

Exista o relatie de prietenie cred ca atit ceea ce am inteles din vorbele lui...

| ella4k explică:

E si inca o problema el cam stie ca imi place de le doar ca o face pe nestiutul si prietenl lui stie...doar ca asta nu m-a ajutat cu nimic

| bogdan_3314 a răspuns:

Daca nu ai curajul sa-i spui incearca ca sa fii mai aproape de el si cind vei avea ocazia ii vei spune... funda?

| serenaonix a răspuns:

Sincer din experienta proprie... unor baieti le demostrezi maimult ca ii iubesti cand esti mai indiferentawinking