| meflorina a întrebat:

Cum sa ii arat ca il iubesc fara sa o spun?

3 răspunsuri:
| Smarandica a răspuns:

Pai depinde. Daca stai cu el il saruti.il mangai. faci diverse gesturi marunte, dar care conteaza si sigur o sa'l "bucure" sau cel putin o sa-l faca sa zambeasca. Iar daca nu sunteti impreuna ii poti trage din cand in cand niste priviri gen"batting eyelashesday dreaming" ii vorbesti frumos.esti atenta la elthinking
Dar eu te-as sfati sa nu prea faci chestiile astea...mai bine asa.: ii dai un semn. dupa aia te retragi sa vezi cum o sa "raspunda" la semnu tau, ca sa stii daca poti sau nu sa faci un pas inainte. Deci oricum ar fi daca o sa vrei sa-i spui ca-l iubesti, mai bine lasa sa zica el primul chestia asta. o sa te simti si tu mai bine asa.

| meflorina explică:

Suntem impreuna de 2 luni, am facut si dragoste si a fost magic, dar nu am ajuns la cuvinte mari precum: te iubesc. Eu cred ca el tine destul de mult la mine. dar as vrea sa ii arat ca il iubesc pentru ca mi`e greu sa i`o spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin gesturi/fapte.Alinta-l,saruta-l pasional, fii mereu langa elhappy