| MLSS a întrebat:

Cum ii arat unui baiat ca il iubesc?

7 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Prin fapte. Cand simti sa il saruti,saruta-l,cand simti sa in brate, sa il suni, sa ii dai mesaj, sa il vezi, fa toate astea si asa ii vei arata ca il iubesti. Mai pe scurt: fa ce simti.

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Pai exact cum iti arata si el tie

| h3r a răspuns:

Mda...

| grab a răspuns:

Fa-i mancare si arata-i feminitate maxima! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai o palma si un tzuc dupa care strigi in gura mare :
Te iubesc traiti-ar neamu'!

| aki4miki a răspuns:

Pur si simplu, faci ce simti, bine e cam greu sa faci mereu ce simti, mai ales daca iti este... stii tu... putin rusine,, oricum fa gesturi care sa dea de inteles ca il iubesti, cele mici cu semnificatie mare merg perfect ( nu pentru toti). Oricum bafta si noroc. happy