| dragutafata a întrebat:

Cum as putea sa ma joc cu mintea unui baiat si sa l innebunesc de placere? Eu am 14 ani si el la fel. Funda

Răspuns Câştigător
| GeorgeFun a răspuns:

A "te juca" cu un baiat este ca si cum ai dresa un caine.
Vrei sa "te joci" cu mintea lui este ca si cum te-ai juca cu un pechinez care ii dai din "mila de mancare" si cu care te astepti sa te ''iubeasca''!
Nu! Nu asa se procedeaza, daca el te iubeste vrea sa vada frumusetea sufletului tau si bunatatea si mai ales respectul! Nu sa il pacalesti cu vraji! Ai vazut vreo daca teste cu copiii din parc care vad un pistol pe jos si il arunca? Uite, el este pistolul care "trage bine" dar care nu asa ma ajute cu nimic, asa ca il arunci... el este inghitit de pamant pentru nu a fost "folosit cu iubire"...
Pistolul face doar rau, tu ii faci rau si chiar si tie, dar nu vezi!
Lasa baiatul in-pace, nu merita sa ii faci asa ceva si nici tu sa faci asta!
Nu vreau funda aia.
Sper ca ai invatat ceva din ce ti-am spus si nu te-ai uitat de parca eu sunt nebun.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Joaca te cu cartea, pina ti intră in cap, nu ai vrea, de ce sa te joci cu un baiat sa il innebunesti, tu esti sanatoasa la cap? Tie ti ar plăcea sa ti facă unul la fel sa te zăpaceasca, sa ti dea sperante? Gîndeste cu capul ăla mare.

| DeathIncarnate a răspuns:

Ce mi-as dori sa te prinda tactu' in momentele alea de maxima "placere" si sa-ti **** o mama de bataie...ca pentru 14 ani>

| DumnezeuTatal a răspuns:

Cumpara-i o masinuta rosie.

| Ađrian90 a răspuns:

Nu ţi-aş recomanda să faci asta, pentru că atunci când o să vadă că este manipulat, poate o să-ţi f*tă una peste cap şi nu o să mai vezi bine, dar mă rog, suntem aici să ajutăm nu să criticăm! Încearcă atunci când eşti cu el, să te pui în braţele lui, să te apropii cu buzele de buzele lui, dar să nu-l săruţi, să te mai îndoieşti şi să-i areţi trupul tău... Încearcă sa faci gesturi care să-l excite laughing Din întrebarea formulată de tine, singurul mod de a-l face să înnebunească de fericire, ar fi sex-ul, dar la 14 ani, nu-ţi recomand straight face Totuşi, ai putea face gesturi obşcene, atunci el o să aibă fantezii... Mai mult nu poţi creea doar prin sex sau "nudity", şi lasă-l să-ţi atingă corp-ul, nu mult, un pic un pic laughing Un sân, o bucă, ceva ceva. Dacă vrea mai mult, nu-l lăsa laughing Totuşi, există riscul de a fi violată, dar mna, dacă se întâmplă asta, nu-i vina mea, tu ai întrebat laughing) Deci, baftă!

| EmanuelKant a răspuns:

Ii arati papusile tale.

| cameleonu05 a răspuns:

Cumpara o ciocolata si ameninta-l ca o mananci tu pe toata daca nu face ca tine laughing

| dragutafata explică:

Pacat ca, parintii mei sunt divortati si tata nu a mai vorbit cu mine de 1 an.

| Maryn_Tiberiu_1991 a răspuns:

vorbestei frumos, tandru. daca vrei sa il faci sa spuna orice trebuie sa I capeti usor usor respectul. cerei o poza nud asa o sa creada CA esti interesate in el. cand el iti cere sa refuzi si apoi daca insista atunci arata-i o poza cu un San apoi a doua zi cu amandoi. bombardeazal cu emiticoane dulci gen happy :*