| piti_2627 a întrebat:

Cum sa ma epilez fara sa ma irit? ce metode aveti voi :* funda si vot:*

5 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Draga mea exista crema depilatoare doar o aplici pe locul dorit si te speli si gatawinking

| aryana_4212 a răspuns:

Ia-ti crema depilatorie si nu te iriti de la farmec

| Dr3yga20 a răspuns:

Incearca cu ceva instant tongue Vezi repede daca ai un scoci paproape

| ºPishcotº a răspuns:

-eu personal recomand ceara aproape pentru. orice zona!
-ceara este produs natural si are eficacitate pe termen lung,
-iritarea apare mai ales la creme, e o forma de alergie,
-important indiferent cum faci epilarea, dupa epilare toaleta tb sa o faci cu un sapun natural daca nu doar apa (I-a zi macar), foloseste infuzie de musetel(dezinfecteaza si calmeaza disconfortul local)si-ti mai recomand un antibiotic usor(pulbere care se aplica local)-Baneocin

| Tzukushi a răspuns:

Uremeaza acesti pasi si vezi daca functioneaza

http://www.sfaturilemariei.com/iritare-dupa-epilare/

.