| ..._4875 a întrebat:

Daca ambii parteneri sunt virgini, iar organele genitale doar s-au atins si penisul nu a intrat in vagin, e posibil ca fata sa poate ramane insarcinata?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca lichid de pe epnis a ajuns pe vulva, exista o sansa foarte foarte mica. Virginitatea nu are absolut nici o implicatie.

| monyk a răspuns:

Buna, daca nu a existat penetrare vaginala atunci nu e posibil ca fata sa ramana insarcinata, in plus baiatul trebuie sa ejaculeze, cand ejaculeaza in vagin, elimina sperma care fecundeaza ovulul fetei, deci nu, nu ramane insarcinata.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu este posibil

| cryss_1476 a răspuns:

Stai linistit ca asa ceva nu eposibil. ca sa ramana insarcinata trebuie ca tu sa ejaculezi in vaginul ei.

| alexandru_4652 a răspuns:

Nu... trebuie sa ejaculeze in tine ca sa ramai gravida.

| Markus_4003 a răspuns:

Nu, putine sanse... dar 1% posibil depinde la ce nivel de atindegere a ajuns la erectie sau la inceput.

| maria_8727 a răspuns:

Daca nu a existat penetrare nu e posibil sa ramai insarcinata

| wdsasd a răspuns:

Acu sincer. tu te-ai uitat peste ce ai scris inainte sa postezi pe site==>''mama virgina''///

| Silver_7142 a răspuns:

Nu se poate ca fata sa ramana insarcinata