| Sara2 a întrebat:

Daca beau ceai de coada soricelului vine menstra mai repede sau o intarzie?

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Daca bei din 5 cozi de soarece mai mare e posibil sa fie asa!

| gabrielgypps a răspuns:

Ceaiul de coada soricelului este indicat pentru afectiuni ale vaginului in general. dereglarile menstruatiei, sangereri intre perioadele de ciclu, dureri sau sangerari puternice in timpul mentruatiei pot fi tratate cu infuzii de coada soricelului.
asadar nici nu vine mai repede nici nu intarzie. daca ai ceva programat in perioada sensibla a luni, nu este nici o problema decat, sa zicem in capul barbatului, oripilat de imaginea sangeroasa.
sub dus ori folosind un ob, impins pana la capat tinand de ata, poate rezolva aceasta problema.

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Nu vine nici mai devreme si nici nu intarzie. Ci doar face ca durerile din timpul menstruatiei sa nu fie atat de tari.

| DeeDee_4511 a răspuns:

Eu stiu ca ajuta menstruatia sa vina mai repede happy. Am folosit si a ajutat big grin.
Succes:*!

| OoOooOOOOO a răspuns:

Ce poza marfah ai