| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex in apa iar tipa ramane gravida, copilul se va naste cu branhii?

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Clar,va fi un amfibian cu aripioare după urechi, iar destinul lui va fi să descopere Atlantisul.

38 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor
Fiziologic,nu,imaginativ,de ce nu?
Cu solzi si aripioare si-o sa implineasca 3 dorinte pe zi, parintilor!
Ma duc sa fac sex in apa...

| CoquineNoire a răspuns:

Mmm, mi-ai facut pofta de icre. big grin

| MMihai a răspuns:

Dacă copilul este făcut cu un pește și nu cu un om, eventual va avea și branhii!

De unde dracu, să aibă branhii, dacă este făcut cu un om?

Răspuns utilizator avertizat
| fabiola a răspuns:

Daca timp de 9 luni nu ies din apa, da!

| Klepto a răspuns:

Asa se nasc sirenii si sirenele.
Viitoarea rasa a planetei, cum apa avanseaza si mananca din plaje si pamant, in 2000 de ani o sa fie doar apa si asta o sa fie specia dominanta.

Atunci chiar o sa pot spune ca balta are mult peste.

| Picasso a răspuns:

Da si se naste si cu inotatoare de peshte, dinti de rechin, si prietenos precum delfinul! O scumpete de copil!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Exact! Omul amfibie și sirenele, viitorii locuitori subacvatici! happy
O zi cu zâmbet să ai!

| Narcis2007 a răspuns:

Cine ti-a spus prostia asta? va avea si coada

Răspuns utilizator avertizat
| Dennys1521 a răspuns:

.ori faci misto ori esti prost
sunt 2 variante

| Hombre a răspuns:

Nu bai "pustiulica" se naste scufundatori si daca le mai bagi si un ardei in c'ur prinde viteza.laughing

| jasmine11 a răspuns:

Pai eu zic ca mai bine sa nu faceti nimic in apa,, dar oricum nu poate sa iasa cu branhii stai linistitlaughinglaughing

| Forevăr a răspuns:

Da, si cu cap de peste.

| Anileda a răspuns:

Dalove struck
Se face Titanic al 2 -lea cand va fi marelove struck

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ce branhii, ce coada, ce solzi? Nu stiti nimic. Se va naste crocobaur big grin

| Deniisze a răspuns:

Ahahhahahahahha! Ce intrebare tampita rolling on the floor!

| Awesom a răspuns:

Prietene,la ce intrebare ai pus, cred ca esti un pustiulica de 14 ani care nu stie nimic. Evident ca nu se naste cu branhii, poate doar daca tipa cu care l-ai facut il naste in zodia pestilor.

| firelord66 a răspuns:

Ce prost esti laughing)))

| calin3003 a răspuns:

Posibil...

| ElvisTare a răspuns:

Da! 100% cu branhii! Si daca o tipa si un tip se duc cu avionul si se parasuteaza si fac sex in aer copilu se va naste cu cioc! Si aripi!laughingTare faza Kronstadt(Ceilalti voi nu intelegeti ca copilu face o gluma?)

| Mtz_1845 a răspuns:

Poti sa il numesti de pe acum Regele Marilor!

| andreeakenthigh a răspuns:

Buna buna asta laughingrolling on the floor

| αηηα a răspuns:

Normal, si daca va fi baiat va fi siren...

| Claudiuu a răspuns:

Daaaaaaa... Normal

| crissu_2738 a răspuns:

Normal ca NU! va fi un copil normal daca nu amar complicatii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba tu ori glumesti, ori esti prost. Cum pana mea sa aiba copilul branhii, rad cu lacrimi de intrebarea ta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@dennys1521, mai gandeste, mai aprofundeaza... Ori nu stii sa citesti printre randuri, ori esti un tampit care se vrea a fi amuzant!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca ma amuz... keep posting, people!