| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex in apa iar tipa ramane gravida, copilul se va naste cu branhii?

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Clar,va fi un amfibian cu aripioare după urechi, iar destinul lui va fi să descopere Atlantisul.

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evident.Şi va arăta aşa : http://flv.ro/wp-content/uploads/2011/05/magritte.jpg.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@calin, am doar 8 ani juma' si-mi place sa par nestiutor pentru amuzamentul altora. Facand abstractie de asta, tu ce varsta dai gandirii tale? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru cei care stiu "care-i faza", o dedicatie speciala http://www.youtube.com/watch?v=VoOge6DZjdc&feature=feedrec_grec_index
Va doresc o zi faina-faina dragilor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@marina, good pointwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Blabla, nu sunt icre negre, dar te sfatuiesc sa le "speli" cu putin vin spumantwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vad ca "inteligentii" site-ului s-au dat la fund big grin Hai bai lume, va astept la o sustinere de idei, ca v-ati aventurat in raspunsuri cu miros de "stupid", inainte de a gandi laughing Stupid people!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.Asa cum ai iesit tu din imperecherea unui babuin cu o cartita intr-un pom prin urmare imi permit sa atasez o poza cu tine:))
http://imageshack.us/photo/my-images/233/hyyv.jpg/

| Diana3509 a răspuns:

Not sure if stupid or trolling laughing

| Aryan_1686 a răspuns:

Vezi poate o sa aiba si sozilaughing