| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex in apa iar tipa ramane gravida, copilul se va naste cu branhii?

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Clar,va fi un amfibian cu aripioare după urechi, iar destinul lui va fi să descopere Atlantisul.

38 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca timp de 9 luni nu ies din apa, da!

| crissu_2738 a răspuns:

Normal ca NU! va fi un copil normal daca nu amar complicatii

| MMihai a răspuns:

Dacă copilul este făcut cu un pește și nu cu un om, eventual va avea și branhii!

De unde dracu, să aibă branhii, dacă este făcut cu un om?

| Dennys1521 a răspuns:

.ori faci misto ori esti prost
sunt 2 variante

| Narcis2007 a răspuns:

Cine ti-a spus prostia asta? va avea si coada

Răspuns utilizator avertizat
| Forevăr a răspuns:

Da, si cu cap de peste.

| calin3003 a răspuns:

Posibil...

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Exact! Omul amfibie și sirenele, viitorii locuitori subacvatici! happy
O zi cu zâmbet să ai!

| Picasso a răspuns:

Da si se naste si cu inotatoare de peshte, dinti de rechin, si prietenos precum delfinul! O scumpete de copil!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba tu ori glumesti, ori esti prost. Cum pana mea sa aiba copilul branhii, rad cu lacrimi de intrebarea ta laughing

| Aryan_1686 a răspuns:

Vezi poate o sa aiba si sozilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@dennys1521, mai gandeste, mai aprofundeaza... Ori nu stii sa citesti printre randuri, ori esti un tampit care se vrea a fi amuzant!

| Klepto a răspuns:

Asa se nasc sirenii si sirenele.
Viitoarea rasa a planetei, cum apa avanseaza si mananca din plaje si pamant, in 2000 de ani o sa fie doar apa si asta o sa fie specia dominanta.

Atunci chiar o sa pot spune ca balta are mult peste.

| Awesom a răspuns:

Prietene,la ce intrebare ai pus, cred ca esti un pustiulica de 14 ani care nu stie nimic. Evident ca nu se naste cu branhii, poate doar daca tipa cu care l-ai facut il naste in zodia pestilor.

| αηηα a răspuns:

Normal, si daca va fi baiat va fi siren...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca ma amuz... keep posting, people!

| Hombre a răspuns:

Nu bai "pustiulica" se naste scufundatori si daca le mai bagi si un ardei in c'ur prinde viteza.laughing

| Anileda a răspuns:

Dalove struck
Se face Titanic al 2 -lea cand va fi marelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Evident.Şi va arăta aşa : http://flv.ro/wp-content/uploads/2011/05/magritte.jpg.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@calin, am doar 8 ani juma' si-mi place sa par nestiutor pentru amuzamentul altora. Facand abstractie de asta, tu ce varsta dai gandirii tale? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru cei care stiu "care-i faza", o dedicatie speciala http://www.youtube.com/watch?v=VoOge6DZjdc&feature=feedrec_grec_index
Va doresc o zi faina-faina dragilor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@marina, good pointwinking

| CoquineNoire a răspuns:

Mmm, mi-ai facut pofta de icre. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Blabla, nu sunt icre negre, dar te sfatuiesc sa le "speli" cu putin vin spumantwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vad ca "inteligentii" site-ului s-au dat la fund big grin Hai bai lume, va astept la o sustinere de idei, ca v-ati aventurat in raspunsuri cu miros de "stupid", inainte de a gandi laughing Stupid people!

| firelord66 a răspuns:

Ce prost esti laughing)))

| ElvisTare a răspuns:

Da! 100% cu branhii! Si daca o tipa si un tip se duc cu avionul si se parasuteaza si fac sex in aer copilu se va naste cu cioc! Si aripi!laughingTare faza Kronstadt(Ceilalti voi nu intelegeti ca copilu face o gluma?)

| jasmine11 a răspuns:

Pai eu zic ca mai bine sa nu faceti nimic in apa,, dar oricum nu poate sa iasa cu branhii stai linistitlaughinglaughing