| ray_1368 a întrebat:

Daca in timpul actului sexual se rupe prezervativul este posibil sa raman insarcinata?

Mentionez ca am luat Postinor dupa 2-3 ore de la actul sexual si dupa 12 ore am mai luat una.

Răspuns Câştigător
| ՀԷՑ a răspuns:

Daca s-a rupt prezervativul da, este posibil. insa daca ai luat pastila poti sta linistita happy.

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

În loc să întrebi prostii, să învățați despre toate metodele de evitare a unei sarcini nedorite și folosiți asociate simultan cel puțin 3-4 dintre ele.

Răspuns utilizator avertizat
| Fairy_6262 a răspuns:

Da. Poti ramane insarcinata.

| botyk_1544 a răspuns:

Nu nu poti ramane... acum depinde kate ore ati facut-o si cat a ejaculat fara prezervativ funda?love struck

| ray_1368 explică:

Pai nu a ejaculat in interiorul vaginului...cand am simtit ca s-a rupt ne-am tras

| butterfly_4698 a răspuns:

Nu.Stai linistita.