| usuk a întrebat:

Daca o fata iti cere sa faceti un "selfie" impreuna, ce ar putea sa insemne asta?

12 răspunsuri:
| ElenaOana15 a răspuns:

Ca vrea sa faca un "selfie" cu tine laughing) glumesc big grin.
Daca vrea sa faca un "selfie" cu tine, cu siguranta are o parere buna despre tine.Probabil te crede dragut, de treaba, chipes etc. si vrea sa apareti in aceeasi poza
Sau mai poate insemna ca te place, dar asta nu pot garanta.

Răspuns utilizator avertizat
| SkyPilot a răspuns:

Exact ce spui, ca vrea sa faca un selfie happy Ar putea fi un fel de a se baga in seama cu tine. Observ-o o vreme si vezi daca iti mai da si alte semnale.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu are nici o relevanta intrebarea asta, ar putea varia de la un simplu selfie cu tine, la sex, depinde de varsta si depinde si de fata

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa se face la mare poza cu maimuta laughing
Am glumit. Ii place de tine. Normal!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O poză, să oftice pe cineva, să-i placă de tine, etc.
Pa, pa

| grab a răspuns:

Poate fi un inceput bun pentru a o saruta in al doilea selfie! happy

| DNSK a răspuns:

Habar n-am. stiu sigur ca aseara a fost temperatura cu minus!

| macacflacari a răspuns:

E clar, vrea sa ti-o puna.

| LoseYourMind a răspuns:

Ca isi mai doreste inca o poza la fascinanta ei colectie de 1548 de selfie-uri.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Si eu am facut poze cu n spe mii de fete si n-a insemnat nimic.

| AndreasfromMetallicA a răspuns (pentru Salontanul):

La poza cu maimuta, m-am gandit si eulaughing, bine ca ai zis-o tu inainte.