| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata virgina de 14-16 ani se masturbeaza inseamna ca simte nevoia de a face sex?

Răspuns Câştigător
| SASergiu a răspuns:

Cam da... De aceea baietii se masturbeaza si ei pentru ca sunt prea excitati si simt nevoia sa faca sex... si cum nu au posibilitatea se masturbeaza

7 răspunsuri:
| Daniel_4881 a răspuns:

Da...

| MasterYoda a răspuns:

Nu neaparat. poate fi si o dorinta de a vizita locuri exotice

| KamyKaze666 a răspuns:

Bingo.

| 1234abcd a răspuns:

Da si nu prea. poate e doar curioasa sa incerce experiente noi, sasi cunoasca propriul corp si sa simta lucruri pe care nu lea mai simtit

| TURCUL0001 a răspuns:

Intocmai.

| xKathrinexD a răspuns:

Exact.
Masturbarea=a iti oferi singur PLACERI
Sex=O persoana de sex opus cu tine iti ofera PLACERI

| splitt a răspuns:

Masturbarea e si descarcare emotionala, deci nu