| anonim_4396 a întrebat:

Daca se intampla sa ramai insacinata si nu iti dai seama de asta decat dupa o saptamana, ce mai poti face pentru a scapa de o sarcina nedorita? fara sa apelezi la avort!?!

4 răspunsuri:
| Andreutza_7316 a răspuns:

Nici nu sunt sigura daca am ramas sau nu insarcinata

| Izzlons a răspuns:

Pai ar fi fost prudent sa nu faci sex atat timp fara prezervativ si unica solutie este sa nu scapi de bebelus caci el nu are nici o vina si trebuie sati asumi raspunderea si e randul sa-l educi si e el asa ca te rog cu intrebarile astea ai grija ca unii raspund ca imbecilii cel mai corect pentru fete este mergerea la doctor si mult succes!:*

| Andreutza_7316 a răspuns (pentru Izzlons):

Ador copii, insa sunt cam mica si mi'e frica, nu sunt pregatita pentru asa ceva. fara prezervativ nu am facut sex decat in momentul dezvirginarii(aprox 3 min), dupa a folosit prezervativul.

| Irina1989 a răspuns (pentru Andreutza_7316):

Te pot ajuta eu cu un sfat si o solutie, daca vrei. :*