| user11080601008 a întrebat:

Daca sunt virgina si i-a intrat capul însă nici ala nu sunt sigura, doar a durut si m-am tras repede, mai se pune ca virginitate? Nu a curs sange. Tot ce stiu ca am simtit este ca nu a intrat tot, in rest habar n-am daca a intrat macar capul dar sunt speriata ca e posibil sa ma fi dezvirginat

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

~sunt virgina si i-a intrat capul ...mai se pune ca virginitate?~

in conștiința ta (și nu numai), e de domeniul trecutului

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce esti speriată? Daca nu esti pregatita de sex de ce faci? Ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Virgina nu mai esti, fiindca ai avut sex cu penetrarea, chiar daca a patruns doar 2 cm in vagin, sexul s-a produs si virginitatea a zburat.

| Violleta2022 a răspuns:

In ce priveste ruperea himenului, aceea se numneste deflorare.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, "mai se pune" ca esti virgina.
Chiar daca te-a atins, probabil nu a rupt in nici un fel himenul.

| Goete a răspuns:

Prietena mea e tot virgina, si mie mi-a intrat la inceput capul (ca m-am uitat sa vad daca e in camera), apoi mi-a intrat tot corpul si a durat mai mult de o jumatate de ora cat am stat la discutii.

| FredericChopin a răspuns:

Sa va povestesc cum a fost la mine eu aveam 17 ani ea 16 si am facut o in parc era vreo 12:00 noaptea am facut o pe graba (nu am facut decat oral) apoi a2 zi am facut o din nou la mine acasa a durat mai mult bine am luat o incetul cu incetul etc ai ei au aflat dupa 2 saptamani (a vorbit in somn)dar sunt oameni cu minte nu batuti in cap au inteles o asta e iau spus ca ar fi bine sa ramanem impreuna bine ei nici nu stiu ca iubitul inimei ei is eu ca daca ar stii ....nu cred ca ar fi de acord dar iubirea e cea mai puternica arma si mai devreme sau mai tatziu tot vor afla

| davidadrianvladut1 a răspuns:

Ahahah

| Simona1231998 a răspuns:

Nu stiu de ce sar toti astia ca sexul e rau ca cati ani ai dar toata materia vie cum a aparut noi toti e normal mai devreme sau mai tarziu sa vrei sa faci eu sunt foarte bine nu am nici o boala si mi am inceput viata sexuala la 15 ani bravo bravo

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Simona1231998):

Bine ca te dai tu desteapta cu sex la 15 ani, altceva inteligent nici ca te ducea capul sa faci, un liceu o facultate ce sunt alea? Sexul nene asta e baza sa face ti copii sa i creasca statul ca voi nu aveti din ce.

| Simona1231998 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

De ce vorbesti mult, prost si fara rost daca vrei sa stii eu am fost la 2 concursuri la lb romana la matematica sunt ok doamne voi astia cu ideile voastre tampite timpul a evoluat nu mai sunt asa cum stiati voi dar tu cum ai aparut bai p * la mica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Simona1231998):

Sictir destepto

| Simona1231998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da sunt desteapta bai impotentule la cum scrii si stai un pic cum adica "altceva inteligent nici nu te ducea capul sa faci"ce ai fi vrut sa fac sa zbor sau ce?