| anonim_4396 a întrebat:

Daca te`ai indragosti de un baiat si ai vrei sa-i arati, cum ai proceda? vreau multe detalii :* dau funda; x

Răspuns Câştigător
| Yng a răspuns:

nu e recomandabil sa incepi tu brusc o discutie de genul asta pentru ca baiatul respectiv chiar daca te-ar place poate si-ar lua`o in cap si s-ar distanta de tine (nu st rautacioasa dar asa se intampla cu majoritatea baietilor ). eventual te poti duce la el sau ma rog mai mult cand vorbiti pe mess si sa deschizi subiectul cam asa : " auzi. am si eu o nelamurire de la un timp de vreme...si vreau sa`mi raspunzi sincer... ma placi? simti ceva pentru mine?" sau ceva de genu formulezi in stilul tau. iar el va zice ce simte. iar daca zice ca nu te place sau ca nu tine la tine zic ca nu are rost sa ii mai marturisesti si u ce simti pentru el. o fata trebuie sa aiba`a demnitate! Bafta! happy - funda? :*

1 răspuns:
| stweety10 a răspuns:

As incerca sa ma apropii mai mult de el, as invoca diverse motive si nu as pierde nici`o ocazie de a imi petrece mai mult timp cu el, i`as vorbi foarte frumos, l`as invita la o plimbare si as incerca sa il "descos" sa il fac sa vorbeasca despre el, sa il cunosc destul de bine.