| laviniabeluska11 a întrebat:

Dacă un băiat ar face sex cu o fată, iar fata respectivă ar face sex apoi cu un prieten foarte bun de al lui, acesta al doilea s-ar atasa de ea, credeti ca primul i-ar spune ca s-a culcat cu ea?

37 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca da sau poate ca nu. De unde sa stim noi ce e in capul lui!

| darrio2007 a răspuns:

P.S. De unde stii ca nu au fost intelesi amandoi sa penetreze aceeasi fată?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

He he he domnisoara studenta bravo dar grija mare mare este o vorba care se aplica la toate prieteniile dintre baieti: BROS BEFORE HOES. baiatul e cel mai bun prieten al lui el deja stie ca s-a culcat cu tine si vor face schimb ocazional odata te culci cu primul odata cu celalalt. dar respect maxim pentru ca iti traiesti studentia ca o fata normala nu ca restul ratatelor de pe TPU care se pisa pe ele de frica ca le paraseste unicul carnat din viata lor

| RAY a răspuns:

Sincer eu nu as putea sa ma atasez de o asemenea fata care face asta, asta chiar e tarfa 100%,diferenta intre curva si tarfa e ca tarfa isi face de asta, genul asta de fete urasc eu, ce atasare trebuie sa fie tampit, posibil sex atat, cine face asa ceva e un gunoi uman atat indiferent de sex

| ExprimareLibera a răspuns (pentru RAY):

Ce ai cu fata? Ii place viața, asta ehappy Nu merită să o jignești.

| RAY a răspuns (pentru ExprimareLibera):

N-am jignit pe nimeni

| ExprimareLibera a răspuns (pentru RAY):

Presupun că dacă te fac gunoi, nu o să te simți jignit. O să fii în extaz

| RAY a răspuns (pentru ExprimareLibera):

De unde sti ca e vorbaa de ea? poate era curioasa nu ai de unde sti asa ceva

| RAY a răspuns (pentru ExprimareLibera):

Si da mas numi gunoi uman daca as face asa ceva,nu vad cu ce am jignit pe cineva, hai sa apludam pedofili, criminali, hoti, curvari etc
nu sti cum e cand esti inselat

| ExprimareLibera a răspuns (pentru RAY):

Pai tu de unde știi că vorbeam despre ea? Poate vorbeam despre o oarecare

| RAY a răspuns (pentru ExprimareLibera):

Pai tu ai afirmat ca am jignit-o, eu n-am jignit pe nimeni, ce daca consider un pedofil un gunoi uman sunt imoral? sa stiu

| ExprimareLibera a răspuns (pentru RAY):

Ce pedofil, man, despre ce vorbim? Poate domnișoara în cauză este majoră

| RAY a răspuns (pentru ExprimareLibera):

Tu ai chef sa te contrazici cu mine? altceva nu ai de facut? daca eu cred asta cred si simplu, ce trebuie sasi tie explicati

| ExprimareLibera a răspuns (pentru RAY):

Doamne fereste... eu care te compatimeam când își băteau ăștia joc de tine... Credeam ca ești o persoană rațională, open-minded, dar nu e cazul

| RAY a răspuns (pentru ExprimareLibera):

Bre lasa-ma sa cred in ce vreau eu, trebuie tu sa ma contrazici aiurea, te mai si numesti exprimarea libera

| RAY a răspuns (pentru ExprimareLibera):

Sunt o persoana deschisa la minte in limta ratiuni desigur,dar nu suport ipocritele ce sa faci asta e,urasc tarfele,n-am nimic cu fetele care fac sex din placere, dar urasc tarfele si cuevari desigur, scopul meu nu este a jigni pe cineva, dar sa te insele cu cel mai bun prieten ce sa cred, intrebarea a fost ce as crede eu despre o fata de genul si am raspuns ce as crede sincer

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Frate stii vorba BROS BEFORE HOES? daca baietii s-au inteles intre ei stiind reputatia ei (pun pariu ca a strabatut toate cearsafurile campusului universitar, pentru asta O RESPECT) si fac cu schimbul la partidele de sex cu ea. frate nu o fa tarfa, ea spre exemplu de restul fetelo de pe TPU care se agata de un singur carnat macar ARE curajul sa isi traiasca studentia la maxim, bravo ei respect

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mann am mai explicat ce e o tarfa,nu stim cum e cea care e pus intrebarea sunt doar ipoteze,nu stim nimic, nici daca e reala intrebarea, eu am sps ca pentru mine o asemenea persoana e un gunoi uman atat, nu am jignit-o pentru ca ia mi-a cerut parera si eu i-am dato, numai crede totulmulte intrebari sunt inventi fara o aza reala se numeste exist sunt si eu aici sau simpla curiozitate, majoritatea dintre noi care pierdem mult timp pe net nu suntem persoane sociale

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat este de limbut baiatul.
In majoritatea cazurilor baietii spun asta, mai mult ca o lauda, ca a avut-o si pe aia, deci, sanse sunt destul de mari sa-i spuna, mai ales ca sunt prieteni.

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de caracterul fiecarui individ. In consecinta la fel de bine pot exista ambele variante, de a fi limbut si a "barfi" dar exista si posibilitatea de a fi "domn" si de a-si tine gura. Ai grija d-ra andreevna ce faci si cu cine-ti petreci timpul liber deoarece ti s-ar putea duce vestea. Sanatate si fericire!

| h3r a răspuns:

Mă tot gândesc, oare unde e al treilea?

| WaterDrop a răspuns:

Aaa, serios? Chiar nu realizezi ca te`au pasat de la unul la altul? Ceva foarte comun intre baieti.Cu siguranta al 2 lea stia deja totul despre tine de la primul.Pe ce lume traiesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineînțeles, mai ales dacă sunt prieteni foarte buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie neaparat sa-mi dai si mie numarul tau de telefon!

| ExprimareLibera a răspuns:

Probabil că da. Mai ales dacă e unul care a pus prima oară mana pe o puzzy.

| Atlas33 a răspuns:

S-ar putea sa se ataseze mai mult de tine in momentul in care primul ii va spune,doar ca ii va fi greu sa arate asta si totusi tu vei intelege. Observ ca fiecare isi asterne parerea dupa chip si caracter ori tu, nu trebuie sa te simti in culpa pentru ceea ce ai facut, pana la urma vorbim despre contacte sexuale, sentimente din partea ta, cel putin si experiente de catalogat privindu-i pe ei.Deja oamenii arunca cu pietre ca si cum ai fi o paria.Nu poti schimba nimic si daca tu chiar il placi pe ultimul ai face bine sa-i marturisesti asta, lucrurile astea se intampla tot timpul intre oameni pentru ca doar fiind cu unul reusesti sa intelegi ce-ti doresti de la altul, si-apoi cand reusesti sa intelegi ca tu de fapt il doresti si te simti cu adevarat atrasa de celalalt te simti prizoniera in casa primului. In situatia asta sunt multi, crede-ma dar nu indraznesc sa se rupa, sa-si asculte inima, ori pentru curajul tau eu iti spun ca esti o femeie puternica si de apreciat.Nu purta ranchiuna oamenilor doar pentru parerile lor vinovate sau u..cauta sa intelegi doar ca nu toti suntem la fel si gandurile ori telurile noastre in viata nu se intersecteaza. Suntem unici in ganduri si scopuri..nu te amesteca cu multimea.

| Coquina5 a răspuns:

Urmatoarea intrebare marca andreevna in 3, 2, 1:

"M-am culcat cu unul, apoi cu prietenul lui, apoi cu vecinul fratelui unchiului surorii colegului amicului primului prieten al urmatorului prieten cu care am facut tensome in 11 cu alti handralai, credeti ca primul i-ar spune ca m-am culcat cu ea? pardon, stati ca i-am incurcat...cu el?"

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Coquina5):

Fata isi traieste corespunzator studentia fata de restul ratatelor care se agata de singurul carnat din viata lor de frica ca le parseste

| Axde a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ratata-i mama ta. Am un singur,, carnat" si sunt foarte multumita.
Probleme?
Controleaza-ti vocabularul ala daca nu vrei sa ti se raspunda pe masura!

| Coquina5 a răspuns (pentru Axde):

Draga zana cliseica anosta.
singurul carnat pe care il ai tu, e ala care ti-a iesit din fund, l-ai criogenat si te babardesti cu el.

| Axde a răspuns (pentru Coquina5):

Pe tine te baga cineva in seama sau esti Vaca cu alt cont?
_I_

| Moƒo a răspuns:

Bro. Doar daca intreaba. Daca eram eu cam da, dar si nu. E o situatie penbila. Dar sincer, de ce ea ar face asa ceva? Nu ii ajunge un singur ''castel''? Cei doi devin dusmani si fata denumita curvå. Ei doi se pot bate sau nu, nu mai sunt prieteni si ea singura. Dar unul dinte ei poate veni la ea.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Moƒo):

Esti convins ca utima ta propozitie din raspunsul dat este corect? laughing

| Moƒo a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Bro.
Nu e numai ultima popozitie zambaretule... Pentru mine este tot ce am scris, raspunsul.

| Beutz a răspuns:

Mi se pare ca da.

| AdelaNicolae a răspuns:

Se poate chiar sa te`fi pasat de la unul la altul. Cred ca al 2 lea baiat stia deja dosarul despre tine de la primul baiat. Nimic anormal printre barbati. Wake Up!