| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda.
Va rog nu va bateti joc!
Pana la ce varsta un barbat este potent? (i se scoala)?

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Pana la 50 de ani din cate stiu, dar daca esti bun si peste 50 ani, 60 happy

9 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

50-60 de ani!
Am auzit si peste 60 barbati care si-au lasat femeia insarcinata!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de organism, de stilul de viata, de psihic

| Azµre a răspuns:

Depinde de organism poate să i se scoale și la 90 de ani!

| Felys a răspuns (pentru Azµre):

Asta daca nu a murit apartinatorul intre timp big grin

| Azµre a răspuns (pentru Felys):

Corect!

| Oana92 a răspuns:

Cu exercitii speciale( din curentul daoist) un barbat este capabil sa faca sex si dupa 90 de ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
De regulă bărbaţii sunt activi sexual cam până la 65 de ani.
De la 40 de ani în plus, flacăra se mai stinge şi raporturile sexuale devin mai rare, pe la 50 de ani, spun că femeia nu-i mai atrage, dar de fapt apar problemele de erecţie, prostată.
În funcţie de toleranţa la Viagra, ei îşi pot prelungi viaţa sexuală cu 5-10 ani (în sensul de a avea câteva contacte sexuale pe an).
Te pup!

| Sebastian222 a răspuns:

Pai pana poate pana la vreo 50 de ani

| iubitamaria7300 a răspuns:

Depinde,poate sa fie potent pana la 50-60 ani, dar daca consuma f.mult alcool(tarie) poate sa fie potent si pana la 40ani, dar sunt si barbatii care au avut o viata buna si grija de ei si sunt potenti si la 60-70ani.